''AURA-R'' 7. poliklīnika - AIJA KLAUBERGA

Ģim. ā. Aijas Klaubergas no 7. poliklīnikas ''AURA - R '' ir neprofesionāla, - neciena savus pacientus un lamājas uz pacientiem. Ja tiešām saslimsi, nenāks pie Tevis, ja nemaksāsi stipri lielu kāpostu. uz pacientu skatās kā uz bankomātu!
Un tad vēl nav izslēgts, ka attieksme nebūs kā pret mēslu. Īsi sakot, Aijai Klaubergai diplomu derētu vispār anulēt, jo izskatās, ka studiju gados ir slinkojusi. Arī no ārsta ētikas viņa ne nieka nejēdz.

: :) 04.12.2009

Kādas problēmas????
Uzdirs pretīm, ar tādu pašu attieksmi, ka viņa dara to pret tevi un nomaini ģimenes ārstu!!!

D daced 09.12.2009

No sūdzības tā arī nesapratu, ko tā daktere neizdarīja pa prātam. Bet, ja tu esi tik gudra, ka zini, cik profesionāla/neprofesionāla medicīnā ir tava ārste, tad priekš kam tu pie viņas ej, ārtsējies tak pati. Un ko tu sajēdz no ētikas vispār, ja aizmuguriski raksti sūdzību i-netā.Esmu pārliecināta, ka dakterei acīs tu neteici neko, jo esi pārgudra nīkule.

V vitovts 25.02.2010

maneja (Jevcuka)ir daudz sliktaka, cilveks redz pieradis izrakstit darba nespejas lapas par atsevisku samaksu, kad jaarste, ta galigi negribas kepaties...

P Piraja 18.08.2010

Aija Klaubergai vajag kapitacijas, jeb ka to naudu sauc, sakrat, lai var kartejo reizi dotiies uz Sveici uz nabaga pacientu reekina. Man draudzene pie vinjas skaitaas kaa pacients, bet biezi neiet. Attieksme pret pacientu esot augstpratiga un familiara, jo ir Klauberga atskiriba no manas draudzenes augusi kuutii. Labi, ka mana arste ir laipna un pieklajiga.

Klauberga pa arzemeem braukaa...Un vel sudzesies, ka par maz sanjem.?
Kauna nav!

L Lurinja 18.08.2010

Klauberga pa arzemeem braukaa...Un vel sudzesies, ka par maz sanjem.?
Kauna nav!

I Izbrīnītā 26.10.2010

Laikam sen nav būts ne veikalā, ne frizētavā, ne kādā maksas poliklīnikā, ja 1Ls par apmeklējumu poliklīnikā un 15Ls par to, ka ārste iet tevi apmeklēt mājās, skaitās stipri liels kāposts.
Kas attiecas par pārējo, tad laikam jau citā spējam saskatīt tikai to, kas pašam piemīt.

A A Leine 25.06.2011

Aija Klauberga ir manas ģimenes ārste, un man ar viņu nekad nav bijis pilnīgi nekādu problēmu! Vienmēr izpalīdzīga, sasniedzama, negrūž zāles bezjēgā, bet ļoti domā līdzi, ko vajag, ko ne, piedāvā variantus, skaidro. Nosūtījumus dod, un pati izdomā pārbaudes, kas man pat prātā nav nākušas.
Pieņemšanās absolūti vienmēr ir bijusi laipna un pretīmnākoša, draudzīga un atvērta. Man ir grūti noticēt, ka varētu rasties situācija, ka šis cilvēks uz kādu kliedz. Pat akūti garā rindā sēžot pie kabineta ārpusē jau nu nekad neko tādu neesmu dzirdējusi. Manuprāt, viņa ir vienlīdz laipna gan pret nīgriem pensionāriem (no kā nekas taču neatlec), gan pret maziem bērniem, gan visiem citiem. Neticu, neticu, ka vaina šoreiz dakterē!

в Владислав 01.06.2019

Kā zini, pret ko ir laipna un pret ko nē. Vai esi klāt bijusi? Izskatās, ka pati Klauberga reģistrējās, lai šo vienīgo komentāru šeit atstātu.

A Anda 09.08.2011

Piekrītu visam ko komentēja A Leine...
Dr.Klauberga ir arī mana ģimenes ārste un pilnīgi nepiekrītu sūdzībai. Nekad neesmu dzirdējusi viņu paceļam balsi ne pret vienu pacientu. Ar visiem ir ļoti laipna. Neapmeklēju ārstu bieži, bet vienmēr viņa atceras visu par manām kaitēm, nekad nav nācies atkārtoti stāstīt. Zāles izraksta lētākās. Reiz man gadījās krietni pēc viņas darba laika "ietēsties" kabinetā, jo ļoti bija nepieciešams norīkojums pie speciālista. Daktere vēl bija savā kabinetā un darīja sakrājušos rakstiskos darbus. Pat tad viņa nebija dusmīga, tik noteica, ka man tomēr vajadzētu ievērot darba laikus... Apjautājās par manu problēmu un uzrakstīja vajadzīgo norīkojumu.
Un nesaprotu par kādu naudas krāšanu ir runa?! Jāmaksā ir tikai 1 Ls (pacienta nodeva), par kuru VIENMĒR tiek iedots čeks.
Manuprāt vislabākā ģimenes ārste!

I iedzivotajs 03.01.2012

Sudzibas skiet pamatotas, jo man pasham bija negativs piedzivojums ar sho gimenes ne-aarsti, proti, esmu peedeejaa kursa medicinas fak.students un apmeeram zinu, ko man vajadzeeja konkreetajaa slimiibas gadiijumaa. Gaaju pie Klaubergas luugt paliidziibu, bet vinja principiaali nedeva nosuutiijumu, pamatojot to, ka es esmu veel jauns !!

Ja es nebuutu es gaajis par savu naudu paarbaudiities, nebuutu atklaata smaga slimiibas saakuma stadijaa. Un tad es jau vairs nevareetu uzrakstiit sho.

Secinu, ka Klaubergai darba moto ir sekojosh: ka tikai neiedot nosutijumu pie speciaalista un ka tikai nenouutiitu uz analiizeem. Un ja kaads shaubaas, ka aarstiem nav svariigas kvotas paarteerinsh (vai nesuuta vai nee), tad nenoslinkojiet jel, bet palasiet normatiivus.

to Piraja: ja gim. aarstam paliek paari ap 10%, tad var atljauties sev prakses aarzemees. Taatad jau pashaa saknee gim. aarsts nav ieintereseets tavaa veseliibaa un kur nu veel profilaksee.

Taa kaa njemiet veeraa, ka shii daktere jums izskiroshaa briidii juus var atstaat maajaas vienkaarshi nomirt. Ne jau visi ir zinoshi mediciinaa. Ja nav, tad taads aarsts var tikai nozagt muusu daargo laiku.

I iedzivotajs 10.01.2012

Regulāri no Aijas Klaubergas atsakās pacienti. Dokumentācija daļēji tikai sakārtota. Neiesaku izvēlēties par savu ārsti. Mēs arī tikko aizgājām prom no viņas prakses.

S Sabine 17.01.2012

ir vel kadas atsauksmes?

P Putnis 18.10.2013

Klauberga ir mana ģimenes ārste jau gadus 10mit. Nekad nav bijušas nekādas problēmas vai slikta attieksme no viņas puses. Vienmēr ir nākusi pretī, ja man ir vajadzējis kādu norīkojumu, vienmēr piedāvā atnākt pakaļ pirms oficiālaās pieņemšanas lakiem un nav atteikusi. Šō sūdzību rakstītājiem, pašiem ieteiktu pastrādāt ar visu to tautas masu, kas pie viņas nāk ar pamatotām un nepamatotām kaitēm un tad paskatītos, ka reaģētu. Par Klaubergu varu teikt tikai to labāko, lai gan par pašu Aura R kvalitāti varu tikai paklusēt. Daktere vienmēr ir atklāti teikusi, kurus dakterus iesaka, kurus nē, tobiš pakalpojumus un tikai pateicoties klaubergai es esmu ticis atpakaļ pie dzirdes, kas man bija pazudusi negaidīti (neiedziļināšos detaļās) un ieteica pareizo ārstu, kā rezultātā atkal dzirdu..
Tā kā sūdzību rakstītāji balstās tikai un vienīgi uz savu subjektīvo pieredzi un pirms kaut ko publicēt, labāk lai pārbauda visus faktus!!!
p.s.
Nekad neesmu dakterei maksājis vairāk kaut ko pa virsu, tikai oficiālo pacienta nodevu 1 LVL, lai gan manā gadījumā tas pat ir nekas...

S Stone Jam 23.11.2016

Tas, ka Aija Klauberga iesaka/neiesaka speciālistus, to var arī saukt par lobēšanu. iesaka savus draugus -bijušos kursa biedrus. Mani neizbrīnīja šis raksts, jo pats esmu medicīnas students un orientējos LR veselības aprūpes normatīvos. Kas neorientējas, neiesaku pie viņas vispār doties, jo var izrādīties, ka paliksiet mājās ar smagu slimību viens.

S SanitaLagzdone 25.04.2014

Ļoti jauka, atsaucīga daktere. Rēķinās ar pacienta vajadzībām, vienmēr izpalīdzēs. Iesaku katram tādu ģimenes ārstu. Ārstējos pie viņas pati un vēlos lai arī mani ģimenes locekļi nokļūtu viņas aprūpē. Esmu kontaktējusies ar dažādiem ārstiem, attieksme bijusi dažāda, tomēr tik apmierināta kā ar Dr.Klaubergu nekad neesmu bijusi. Paldies dakterītei.

M megne 29.04.2014

Manuprāt anonīmus komentārus raksta tikai tie, kam pašiem problēmas ar komunikāciju un sevis pieņemšanu, piemēram, "iedzīvotājs" laikam īsti nevar saprast, kas viņš ir vīrietis (jauns students), vairāki cilvēki ("mēs atteicāmies") vai sieviete, ņemot vērā, ka ir pievienojis komentāru arī par ginekoloģi. Te nu neviens nepalīdzēs.
Kas attiecas uz Dr.Klaubergu, kas ir gan mana ģimenes ārste, gan zinu viņu personīgi-viens no godprātīgākajiem cilvēkiem, kas iedziļinās jebkurā problēmā un no sirds cenšas palīdzēt.

в Владислав 01.06.2019

Kā redzu, daudz laika tev ir, lai dziļi analizēt komentētaju profilus un to dzimumidentitāti. Izklausas pēc ārsta komenta kad runa ir par dzimumidentitāti.

Kā zini kad viņa citēju "iedziļinās jebkurā problēmā un no sirds cenšas palīdzēt"? vai tu klāt sēdi viņai 24/7? esi viņas hahars vai mīļākā?
Izklausās, ka esi tā pati vecmeita Klauberga, kas par savu privātās dzīves neizdošanos atriebjas pacientiem.

E elzza 19.02.2015

Loti forsha arste, vienmer var sazvanit, loti izpalidziga, jau 5 gadus vina ir mana gimenes arste, un es nekur netaisos iet, par naudu, ko pirmit izlasiju, ir pilnigas mulkibas,
vienmer es maksaju tikai tos 1, 15 eur, kas ir pavisam nieks, pie pashreizejam dzives izmaksam.
iesaku sho dakteri visiem pacientiem, kuriem patik musdienu, augsti kvalificeti specialisti.

E Edijs Bogdāns 20.01.2016

normāla dakterīte

в Владислав 01.06.2019

Klaubergu nevienam neiesaku. Man nesen draugu noveda līdz nāvei gandrīz, kad man nācās viņu vest pie cita ārsta, lai glābut dzīvību. Klauberga teica viņam sliktus vārdus, kad draugs smagi saslima. Nekad to nevar aizmirst tādus vārdus īpāši kad tavu bezpalīdzīgo stāvokli izmanto.
Katram pacietnam ir tiesības kad pret viņu izturas laipni. To nosaka likums.

Secinu kad lielākā daļa pozitīvo komentētāju ir pati āŗste vai viņas protežē, jo gandrīz katrs šis komentētājs-slavetājs ir speciāli reģistrjies, lai komentētu pozitīvi tieši so Klaubergu.

в Владислав 07.06.2019

Pozitīvos komentārus sarakstījuši lietotāji, kas speciāli šeit reģistrējušies, lai ieliktu pozitīvu komentāru par Aiju Klaubergu.
Tas jau uzskatāmi pierāda kaut ko. Izskatās, ka sudzība ir pamatota, ka tā Klauberga ar lielām ipatnibām.
Zemak iekopēju visus komentētajus, kas speciāli šeit reģistrējušies. Piemēŗam Dace jau 10 gadus neko nav komentējusi kā tikai šo tēmu. Izskatas, ka pati sevi no 7 profiliem aizstāvējusi – tik jocīga personība:

elzza 19.02.2015

megne 29.04.2014