VASARAS KAFEJNĪCA „Ar Vējiņu” Parka iela 13, Ventstpils - Krāpniecība ar bankas karti

Brīvdienās biju Ventspilī. Pēc pastaigas gar jūru iegāju vasaras kafejnīcā 'Ar vējiņu". Pasūtīju kafejnīcā pusdienas. Norēķinājos ar karti. Kafejnīcas darbiniece vienu brīdi ar izgāja blakustelpā, atgriezās, tad kaut ko pētīja un pateica, ka kartes nestrādā. Samaksāju skaidrā naudā. Kad pārbraucu mājās tūlīt izpētīju internetbankā savu norēķinu kontu, izrādās, esmu samaksājusi 4.10 ar bankas karti, tieši tajā datumā, kad apmeklēju kafejnīcu Ventspilī. Nav labais tonis tā krāpties ar pilsētas viesiem.
FUI!:(

F ferfreak 05.07.2012

Ko tad devi karti? Jau sen neviens sevi cienošs kantoris nenes prom karti no klienta - vai nu kase ar pinpad'u ir turpat, vai arī pienes klāt mobilo termināli.

*Delfinka* 05.07.2012

vajadzeja braukt uz banku, panjemt to izdruku, kur pierada, ka tika veikta apmaksa šaja kafejnica, un doties atpakaļ un pie galvenas...mes ļaujam sevi apmuļkot, tad vel dusmojamies...

A Allaka 05.07.2012

Nu tavā gadījumā ir jārīkojas šādi: Uz e-pastu [slēpt]@mikaalis.lv
tiek nosūtīta sekojoša vēstule:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mikaalis"
Re'ģ.Nr. 41203036548
Lidotāju iela 15-6, Ventspils, LV-3602
XXXXX XXXXX
Personas Kods XXXXXX-XXXXXX
iesniegums

Lūdzu atgriest nepareizi samaksāto naudas summu 2012. gada XX.XX uz sekojošu norēķinu kontu: LVXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Maksājums jāveic XX dienu laikā

_______________________ paraksts, atšifrējums, datums