www.sudzibas.lv Vanaga Ligzda Отравились Vanaga Ligzda - Отравились Отравились там. Обслуживание никакое, а еда была видимо испорченная. F Flyflyfly 19.06.2015 Share0 Tweet Ieteikt Vairāk sūdzības par Vanaga Ligzda Vilšanās servisa un ēdiena kvalitātē 0 Darba pieņemšana 6 Briesmīgs ēdiens 2 Virtuve 6 Ne ne ne 0
Pievienot komentāru