www.sudzibas.lv Vanaga Ligzda Darba pieņemšana

Vanaga Ligzda - Darba pieņemšana

It kā ir vajadzīgi strādnieki, bet īstenībā 2 dienas pastrādā un viss!Īstenībā cilvēks jau ir pieņemts, bet vienam tikt galā ir pagrūti, tāpēc jāņem kas piepalidz, par to protams neviens nemaksa un pat paldies nepasaka, tāpēc cilvēki mainās, un mainīsies, jo cik Latvijā bezdarbnieki?Tāpēc ja negribat strādāt pa velti neuzķeraties!Un vēl, kad prasi par algu, cik ta viņa būs nemāk teikt, saka ka vienkārši nezin, īstais sviests!

D diana 15.10.2009

Jā piekrītu ar mani bija tapat!

D diana 16.10.2009

Esmu strādājusi vairākās kafejnīcās, bet ka dienas beigās salātus un zupas saliek uz grīdas nevis ledusskapjos, neesmu redzējusi nekur!Manuprāt tos cilvēkus pat par pavāriem nevar nosaukt, labāk apēst no mājām paņemtu maizīti nekā|UZLABOTO salātu!Fui!

R re 27.10.2009

Vanaga ligzda tak uz beigām iet, īpašums jau tiek laists izsolē parādsaistību dēļ. Tur drīz nevienam darba nebūs.

I Ināra Čivča 25.08.2022
gaidīšanas laiks

Atbraucām nosvinēt vārda dienu, nogaidījām divas stundas - ēdienu mums tā arī neatnesa, kaut gan apmeklētāju nebiju daudz - labi ja 30 % aizņēmtas vietas.
Samaksājām par dzērieniem un aizgājām.
Ļoti laba vieta, kurai pabraukt garām.

S Sudzibas.lv Admin 22.09.2022