www.sudzibas.lv Vanaga Ligzda Briesmīga apkalpošana

Vanaga Ligzda - Briesmīga apkalpošana

Šovakar iebraucām "Vanaga ligzdā" Baltezerā pavakariņot. Samērā bieži iegriežamies šeit, jo parasti viss ir paticis, bet šodien secinājām, ka savu kāju vairs nespersim, ja netiks nomainīts infantilais personāls!
Ienācām Vanaga ligzdā, apsēdāmies. Pagāja 15-20 minūtes, kad viesmīlis pamanīja, ka mums nav ēdienkaršu. Atnesa. Pēc 40 (!!) minūtēm puisis beidzot pie mums pienāca. Visu laiku viesmīli vērojām. Viņš apkalpoja visus citus galdiņus, izņemot mūsu. Pat tie, kas ieradās pēc mums (20 min) tika apkalpoti ātrāk un paēda arī ātrāk.
Pārsteidza viesmīļa absolūti pohujistiskā attieksme pret klientu. Viņš ne mirkli neatvainojās, kā tas būtu jādara pēc viesmīlības principiem. Pirmo reizi mūžā dzirdēju tekstus no viesmīļa "Mēs aizmirsām. Es pats jums iedevu ēdienkarti. Es aizmirsu. Es neredzēju." Ja jau tu nevari atcerēties klientus, galdiņus, kuri jāapkalpo, varbūt nevajag savu laiku tērēt viesmīlības jomā, bet turpināt iet uz svaru zāli un kačāt bicīti, dārgais viesmīli? Vēl jo vairāk pārsteidza tas, ka ēdienu sagaidījām pēc 30 min. Ok, viss būtu forši, bet nākošais pārsteigums bija par kartupeļiem. Tie acīmredzami bija pārcepti un no pavāra bija sagatavots mazais "welcome" pārsteigumiņš - pilnībā pārogļojušies frī salmiņi. Izskatās, ka kaimiņa pērnie frī arī man tikuši.
Atnesot porcijas, viesmīlis ne mirkli neatvainojās par sagādātajām neērtībām un necentās nogludināt situāciju. Neviens nepiedāvāja arī atlaidi. Arī menedžere nez kāpēc neuzradās un negribēja izrunāt situāciju, kad palūdzām kontakttālruni vadībai.
Nav, nav vairs tā kvalitāte, kas bija. Vietā, kurā nav tik daudz cilvēku, strādā 4 (!!!!) viesmīli, bet 40 minūšu laikā, tu tupi sēdi un pie tevis neviens nepienāk, NAV ilgtermiņa bizness, vērsts uz klientu. Vanaga ligzdas vadība, lai Jums veicas pēc iespējas ātrāk aizbiedēt pārējos klientus. Nevienu sieviešu dienu, brīvdienu, svētku dienu neiegriezīsimies Jūsu neviesmīlīgajās telpās!!!
Domāju, ka PVD pēc Jums arī skumst :)

A Agnese 05.04.2014

P.s. Foto no supergardā ēdiena.

A Anna 07.04.2014

Tad ēd mājās, nevis meklē kašķi par kafejnīcu.

B besiga22 07.04.2014

Tiesam seidi majas un ēd! Izklausās pēc iedomīgas maitas. Kurai nekad nekas nav labi.

Latviešu tautas 07.04.2014

Restorāns pie mūms nekad nebija domāts ēšanai, bet izklaidei! Grībi ērti un atri paēst - ir McDonalds vai kafejnicas priekš Jūms!.. Man ir aizdomas ka tu esi slikta saimniece. Vai ne?..

S sauleeensrrr 09.04.2014

Ļooti patīk Vanaga ligzda! Esam bijuši daudzkur, bet pēc pabūšanas tur - šī tagad ir mana mīļākā vieta, kur paēst ārpus mājas. Viss tur ir kārtībā.

R Romija 09.04.2014

... man arī nepatiktu šāda situācija, bet neaizmirst, nekļūdās un bez problēmām dzīvo tikai tas kurš neko nedara! Diez vai pati esat tik balta un pūkaina un nekad "neiebraucat auzās" .

A amy 14.04.2014

Ja būtu tik labi šajā "restorānā", tad šī būtu vienīga sūdzība...
bet skatos, ka te daudz neapmierināto!!!

P papacarlooo 30.05.2014

Nav jau tik traki. Pats dzīvoju Berģos un drīzāk dodu priekšroku Vanaga Ligzdai nevis vietējai kafejnīcai Tētis. Protams kļūdās visur un ka jau Romija teica: " nekļūdās un bez problēmām dzīvo tikai tas kurš neko nedara!"
Arī pats esmu novērojis pāris nepilnības, bet tās īstenībā ir visur. Viss jau atkarīgs kā uz to visu skatās, bet tā citādi neko sliktu tiešām par Vanaga Ligzdu teikt nevaru. Porcijas lielas un garšīgas, apkalpošana arī ir līmenī, ka arī cenas adekvātas, turklāt varu savus mazos atstāt bērnu laukumiņā, kamēr paši sēžam pie galda un runājam. Katrā ziņā šai vietai ir vairāk plusu nekā mīnusu!

D da Tāvinči 29.12.2014

Publicētājai pilnīga taisnība. Ar frī ir galīgs čau. Itkā jau nav tas grūtāk pagatavojamākais, bet nu čāāāāāuu. :D
Ne es ne mani draugi tur vairs nekad neies. c ya

: :) ES :) 29.12.2014

Vanaga Ligzda ir ļoti laba vieta, kur ieturēt biznesa maltīti. Apkalpošana ideāla un ēdiens vnk super. Čīkst jau tie kuriem naudas pa maz vai atdod pēdējo un gaida haizivs gaļu... tpc arī sākās tādas baumas un kritikas līmenis. Cepuri nost Vanaga Ligzdas personālam. Ar cienu Baltais mersis s600 :)

K Kita 29.12.2014

par ēdiena kvalitāti nav ko teikt, pēdejoreiz kad bijām, arī pusstundu nogaidījām ēdienkarti, un kad pie tās tikām, jau bij bail ko pasūtīt. Trakoti ēst gribējās, bet bija bail, ka ar tādiem tempiem atnesīs pēc 2 stundām. Kafejnīca gan tobrīd bij pustukša... Paņēmām tik kafiju, tā bij laba. Bet ja līdz šim tā bij man viena no mīļākajām kafejnīcām Pierīgā, tad nu gan vairs tur nerādīšos ilgi. Vienīgais "+", ka mazie spēļlaukumā izspēlējās...