Valts Titavs - Krāpšana

Nevienam nenovēlu mācīties braukt pie Valta Titava. Iepriekš biju lasījusi sūdzības, taču sākot braukt viss likās kārtībā. Valts bija diez gan atvērts un draudzīgs. Aizdomas sāka parādīties brīdī, kad apjēdzu, ka man ir 40 braukšanas, bet valts vispār nevēlās mani vest uz figūru laukumu. Halo? ! 40 braukšanas!
Beigās izrādās, ka valts jau sen ir atlaists no manas autoskolas un mani par to informējis nebija vispār, tikai vazāja aiz deguna, sakot, ka visu laiku kaut kas jāuzlabo braukšanā un figūras nav vajadzīgas.
Varam parunāt vēl par to, ka valts paņēma no manis 25€ “avansu”, ja nu es pēdējā brīdī atsaku. Viss likās labi ar to, līdz man pateica autoskola, ka valts nedrīkstēja no manis ņemt ne centu, jo šādos gadījumos par to parūpējās skola no naudas, ko iemaksāju sākumā. Šos 25€ es vēljoprojām neesmu saņēmusi un, visticamāk, nekad arī nesaņemšu.
Sirdsapziņa šim vīrietim laikam vispār nav, man patiešām žēl, ka man sanāca izniekot savu naudu vizinoties ar viņu mašīnā nevis mācoties braukt.
Ja vēlaties patiešām iemācīties braukt un nokārtot b kategorijas autovadītāja tiesības, tad, patiešām, izvairaties no valta un palasiet sūdzības par jūsu izvēlēto instruktoru vai vismaz uzjautājat autoskolai par viņu. Nevajag uzņemties riskus no kura iznākums var būt tāds kā man. Paldies!

Papildināts Vīlusies 03.04.2019

Valts vienmēr beidza nodarbības 15-20 minūtes ātrāk nekā vajadzētu. Bieži vien pārmeta par lietām un tad es sēdēju mašīnā ar asarām acīs.
Pie viņa pazuda jebkāda vēlme pabeigt iesākto - nokārtot tiesības.

V

V Vilšanās 03.04.2019
Krāpšana

Neisaku iet pie šī instraktora uz braukšanu! Viņš ir melis un krāpnieks un vienīgais, kas viņam rūp ir nauda! Nosākuma tēlo, ka ir baigais draugs un baigi gudrs, saka, ka braukšanas grāmatiņa nav nepieciešama un liek maksāt 25€ uz priekšu. ( Pirmajā nodarbība liek atnest 50€, lai 25€ paliek viņam, ja nu gadījumā skolniek neatnāk uz nodarbību un viņš var paturēt sev naudu) Kaut gan, tā nemaz nevar, jo autoskola viņam maksā šo naudu, ja mēs neatnākam! Pirmās desmit nodarbības liek visu laiku braukāt pa noslēgtu ielu, vismaz nepievērš uzmanību un vispār nerada nekādu drošības sajūtu! Pēc 10 braukšanām liek turpināt braukt pa noslēgto ieliņu, neļauj izmantot virzienrādītājus un neļauj regulēt spoguļus vispār, Tev ir tupi jābrauc vienkārši pa ceļu! Kļūdas labo, tikai bļaujot un pārmetot, ka nekas nesanāk! Tā nobraucu pie viņa 20 braukšanas, tikai pa noslēgto ceļu! Kad prasīju, lai iedot čekus, viņš teica, ka var iedot, bet tie čeki nederēšot manai nodokļu grāmatiņai un ir pa visam nevajadzīgi, kas arī ir tīras muļķības, iznāk, ka naudu bāza sev kabatā! Pēdējas nodarbības, nevarēju vairs izturēt, un bieži gribējās raudāt. Doties uz braukšanu bija vairāk kā soda izpilde, nevis stunda, kurā iemācos braukt. Pie viņa iztērēju 500€, pilnīgi izniekota nauda! Pats lābākais ir tas, ka no darba viņš tika atlaists ( No Enšteina autoskolas) un nevarda nebija teicis, pie eksāmena mūs nepielaistu, jo viņš vairs nesadarbojas ar šo skolu ! Pilnīgs sviests, es biju šokētā par šādu ziņu, un vēl vairāk dusmīga, ka Valtam, pietika kauns man to nepateikt, un turpināt no manis krāpt naudu ārā! Ir pagājuši jau kādi 2 mēneši, naudu vēl jo projām neesmu saņēmusi atpakaļ ( savus 25€ ko viņš paturēja sev ). Uz autoskolu viņš nenāk, un ja viņam zvana, vai nu neceļ, vai arī saka, lai nejaucoties viņa finansēs! Man ir žēl, ka nācās braukt ar šādu instruktoru, kurš no manis izkrāpa šādu naudas summu un neko pie viņa neiemācījos. Viņš ir melis, krāpnieks un manipulātors. Vienmēr, kad jautāju viņam par viņa rīcībām, kāpēc viņš tā dara, vienmēr saņēmu pretī to, ka visi apkārt ir muļķi, viņam vienmēr ir taisnība un visi pārējie neko nesaprot! Mācaties no manām kļūdām un pirms ejat pie kāda instruktora, pameklējiet, kādas atsauksmes vai kādu informāciju par šo cilvēku, es to neizdarīju, un beigās uzzināju, ka šis cilvēks ir krāpnieks. Iegājusi sūdzības.lv uzzināju, ka neesmu pirmais cilvēks, kuru Valts ir izkrāpis. Žēl, ka nauda iztērēta nekam, vienkārši tupai braukšnanai un žēl, ka neatjēdzos ātrāk!

E Edīte Pīķe 03.04.2021

100% taisnība. Arī manu meitu šis kungs krāpā tādā pašā veidā.