Valsts - smekesana

Taisas pienemt likumu ka nevares smeket uz balkona un lodzijas. Sods desmit lati. Smekesu likumigi pie virtuves loga. Kada atskiriba apkartejiem? Ja gudrisu mums netrukst. ka vini taisas tos sodus iekaset. Pie majam radarus saliks. Gada stulbums1 vieta.

P

S santa 08.12.2011

Tas nu ir pamatīgs stulbums... tas taču ir privātīpašums un galu galā ja kādam ir problēma ar nomestajiem izsmēķiem lejā (ir arī nekulturāli idioti kuri tā tiešām dara), tad vajag uzlikt sodu par piedrazošanu nevis aizliegt smēķēt.izskatās.ka par smēķēšanu uz lodžijām sūdzas tikai māmiņas mājās sēdētājas, kurām nav nekā ko citu ko darīt kā turēt dienu un nakti logus vai balkona durvis vaļā un vaktēt.. un citi idioti, kuri nestrādā, jo cilvēkiem kuriem ir nodarbe un darbs vispār nav laika par to domāt... ņirgāšanās...

ps: vai tad nav noteikumu kuri aizliedz līst privātīpašumos?par to vajag protestēt

N Nastja! 08.12.2011

Nu a kto etot stulbums pridumal? Va6i!:)))))))))A oni, kak izvestno toljko eto i umejut delatj!

E ezerzeme 09.12.2011

Pareizi ir - smēķētāji jāierobežo, arī tie, kas smēķē uz balkoniem un lodžijām, jo lielākoties viņi met degošus izsmēķus zemē, ar ko pirmkārt, piesārņo un piemēslo apkārtējo vidi. Otrkārt, viņu dūmus jāelpo kaimiņiem, treškārt - degošie izsmēķi var iekrist zemāk dzīvojošam kaimiņam dzīvoklī pa atvērtu logu vai uz lodžijas un izraisīt ugunsgrēku.
Vien ar to jau ir pietiekami, lai ieviestu ierobežojumus.
Galu galā, tas nāk tikai par labu visai sabiedrībai, tai skaitā pašam smēķētājam!

T Točno 09.12.2011

Točno, vajag ieviest smēķēšanas nodokli visiem smēķētājiem Ls 100 mēnesī un nebūs problēmu!

B BIGs 09.12.2011

Točno, tu pīpē?