valsts!!!! - Fui

Kārtējo reizi fui likumu pieņēmējiem!!! Stājoties spēkā jaunajam likumam par pasūtīto preci, kas tiek ievesta no valstīm, kuras nav Eiropas savienībā. Iekasējot jaunos nodokļus arī tiem, kas preci pasūtījuši vēl tajā brīdī, kad likums nebija stājies spēkā un man par to nebija nekādas nojausmas!!! Principā es uzskatu, kas šis bija tāds iedzīvotāju apkrāpšanas plāns, jo nav citas iespējas, ja esi samaksājis par preci, tad arī visi nodokļi pēc jaunajiem likumiem jānomaksā, par šo izkrāpto naudiņu kādu savu robu deputāti aizpildīs!!!
Fui, kā nav kauna, deputāti paši nodokļus NEMAKSĀ, ja pie viņiem veic pakalpojumus, visu maksā skaidrā naudā un kaulējas līdz pēdējam, bet likumus pieņem uz urrā!!! Malači, šādā veidā valsti noteikti ''attīstīs'' un viss ies tikai uz LEJU!!!
Muitas darbiniece pat nemākulīgi aprēķināja nodokļus, uzdeva stulbus jautājumus, kad man atlikusī prece atnāks, jo pareizi nesarēķināja un negribēja rakstīt paskaidrojumus par savām kļūdām. Pajautāja kādus sūda papīrus es viņai esmu iedevusi, kaut gan tos sūdus man iedeva pārvadājumu kompānija. Viņas attieksmē bija unikāla, kā tāds darbinieks ar šādu attieksmi vēl strādā. Apvainoja mani, kad nevēlos maksāt, kaut gan nevēlējos samaksāt par vienu preci, kas nebija atnākušo preču sarakstā!!! Atkal kārtējais krāpšanas veids, samaksā, kad atnāks atlikums tad varbūt kāds Tev noticēs un otrreiz neliks maksāt, ticami, vai ne!!!
Nu tagad man jāsāk meklēt jaunas iespējas, kā apkrāpt valsti un sūtīt no ārvalstīm interesējošās preces nemaksājot nodokļus, citas iespējas nav!!! Valsts rāda priekšzīmi, kā tas jādara!!!

B

A anna 11.01.2011

Uhhh, labi, ka esmu attapīga, tā kā es par šo lietu jau zināju rudenī, pasūtīju visu kas vien iespējams, no ASV, Austrālijas, Ķīnas u.t.t.mantas pietiks ilgam laikam, nauda gan smuka aizgāja, bet čaiņiks vismaz tagad nesāp...Bet Te jau ir LV, un LV notiek tādi brīnumi, ka atliek vien nobrīnīties... Cik sanāca samaksāt par muitu? Nu aptuveni un preces vērtību, man vnk interesē...

S ss 11.01.2011

vismaz tagad neviens nevarēs pasūtīt un pārdot šeit par bargu naudu, un tagad ss.lv izspirks visu, jo no ārzemēm labas mantas vairs nav vērts pasūtīt, , urrrraaaa...

M Ministrs 12.01.2011

Jums baltajiem nēģeriem būs klusēt un nosprāgt lēnā, mokošā bada nāvē.

Z zinaida 12.01.2011

Sami vibrali takoe praviteljstvo!