www.sudzibas.lv Valsts ceļi Nesakoptie ceļi

Valsts ceļi - Nesakoptie ceļi

Sakoties ziemai, ne reizi nav tīrīts sniegs! Par to, ka ceļi būtu ar kaut ko apstrādāti, par smiltīm vai sāli, neiet pat runa! šodien, gandrīz pašā centrā par 180 grādiem pagrieza ne vien vienu mašīnu, par laimi šoferi spēja noturēt auto uz ceļa, un nenoslīdēja grāvī!! Par ko tad mēs, autovadītāji maksājām nodokļus??? Zvani uz Viļānu domi arī nelīdzēja, ceļi tā arī netika sakopti! Par ko tad maksā eiro naudu bezdarbniekiem??? Lai iet un vismaz ar pelniem pieber to ceļu, ja viņiem nav naudas lai smiltis uzbertu! Kā lai braucū darbā, ja pat no ciemata nav iespējams izbraukt!!

H Hugo Djego 23.12.2009

Redzi, neapmierinamais, kāpēc jātīra ceļi, ja to naudu var izmaksāt prēmijās? Nu gan uzrakstiji tēmu. Nopērc lidmašīnu vai helikopteru un varēsi sūdzēties, ka arī makoņi nav noslaucīti ar mitru lupatu!