www.sudzibas.lv Valis SIA Zobārsts Vlada Melina

Valis SIA - Zobārsts Vlada Melina

Labdien! Ļoti laicīgi biju pierakstīta šodien svētdien pie zobārsta Vladas Mellinas. Pieraksts bija 9: 00. Piekdien bija atsūtīta izzinā, ka pieraksts ir 9: 30. Mēģināju sazvanīt klīniku lai noskaidrot vai ir kļūda sms vai pierakstā. Neviens klausuli necela. Šodien no rītā jau 8: 00 zvanīju un mani informēja ka klients kurš ir pirms manis nokāvēs un dēļ tā mans laiks parcelas. Ok, labi. Braucu uz 9: 30 un 9: 15 man zvana un informē ka ir salūzis kaut kads kompressors un iespējams būs jāgaida stundu, bet viņi nedod garantiju ka pieņems vispār! Vel tas ārsts Vlada runāja ļoti nepieklājīgi! Ļoti neiesāku iet pie tādiem speciālistēm kuri ir bezatbildīgu un runājot tā, lai labāk strāda tirgū.

A Anastasija1985 28.07.2019

Tagad es saņemu zvanu no pašas dakteres. Runāja ar uzbraukumu un nepieklajīgi. Izradas iepriekš man svanīja klinikas administrators, nevis viņa. Bet pēc sarunās paaugstīnātāja tonī, vel nomēra klausuli. Nav ko teikt par uzņemumu!

E ELLIO 28.07.2019

Un kā Jūs iedomājieties lai ārsts strādā bez kompresora? Tur neko nevar izdartīt, tikai Jūsu gadījumā veikt apskati un izraut zobu. Salabot nevar neko...

Runa ir par atteiksmi

donna b 28.07.2019

Jums 3 reizes atzvanija un bridinaja. Kas tur ir slikts? Butu labak, ja neteiktu un nebridinatu? Patiesam musu cilveki vairs nezin, par ko braukt virsuu.

A Anastasija1985 28.07.2019

Atzvanīja 15min pirms vizītes kad cilvēks jau ir ceļa?

R RXX 28.07.2019

Nu varbūt kompresors saplīsa 15 min pirms Jūsu vizītes?

K K.K. 14.04.2020

Lietotāja ar niku RXX ir infantīla, vienkārši ignorējiet viņu