www.sudzibas.lv Valerijs Jakuševs Nemaksa par ires dzivokli un komunalos, melo un ignore

Valerijs Jakuševs - Nemaksa par ires dzivokli un komunalos, melo un ignore

Valerijs Jakusevs ireja(ligums lauzts un iedots atteikums bet ara neiet) manu dzivokli,bet maksajumu problemas jau sakas pirmaja nedela kad vajadzeja maksat pirmo iri. Cilveks pie liguma parakstisanas ilgi petija liguma saturu un teica ka ir punktuals cilveks. Ka jau juristu profesija prasa,protams,ka sapratu. Bet milo dienin, kad pirma ires nauda nebija banka ka vienojamies pie liguma parakstisanas un ari zinu no vina nekadu, kontaktejos un prasiju kapec nav samaksats.Ar agenta palidzibu mainijam ires maksas datumu jo irniekam labak derot maksat menesa vidu,kaut ievacas sakums. Labi,piekritu. Un tad katru dienu bija savs stasts kapec netika samaksats- klienti nesamaksaja vai esot jau samaksats vai pirms banka slegs iemaksasot pa tieso vai vins jau ejot uz banku,esot izbraucis,sestdien busot jo bankas tacu vala utt bet no naudas ne minas pec solijumiem. Pec nedelas un nebeidzamiem zvaniem un iszinam, pirma ire tika samaksata bet ne minas no komunaliem ko jamaksa par tekoso menesi. Par komunaliem paslaik nav maksats gandriz 3menesi, ire nav maksata laika nekad un par so menesi kas tulit beigsies ne kapeika. Dzivokli vins izmitina savus vecakus par kuriem ires liguma nav minets un mate saka ka vina neko nezin,tatad liec mani miera un es te dzivoju par velti. Parvaldnieku vini ieksa nelaiz. Jau vairak ka menesi Valerijs man nav atbildejis telofonzvanus,ka zvanu,ta nospiez pogu un ta katru reizi.Pec tam vins sudzas agentam ka esot zvanijusi tik un tik reizes bet nevienu reizi neatbild. Iszinas izlasa un ignore.Sis cilveks ir direktors idental klinikai Riga un necik sen atveris savu juristu biroju 8OU un reklame sevi ka labakos juristus Baltija. Ires ligums tika slegts ar agenturas palidzibu un agenti centas so situaciju mierigi atrisinat,aicinaja uz tiksanas ar viniem bet ak tu dienin vins bija sajaucis dienu vai netika vai atnaca un neko neparakstija vai vinu zvanus neatbildeja. Ka saprotu, sadi vins ir darbojies ar vismaz 1citu cilveku un komunalos un iri nav vel sedzis. Man vins pazinoja ka esot iesniedzis papirus tiesa lai izlemj kurs kuram parada, Tatad varetu but variants ka es vinam esmu parada pec par plikas veltes izmitinasanu dzivokli savus vecakus?Ka tads var but jurists kas igstosi nepilda solijumus un nemaksa par tik primitivam lietam ?

S sky12345 21.07.2017

8OU

L Lepnā Lavīze 22.07.2017

Aizej uz Latvenergo un uzraksti pieteikumu par elektrības atslēgšanu. Pats viņš pieslēgt nevar. Būs ārā kā korķis.