www.sudzibas.lv Valerijs Jakuševs Darba devēja attieksme

AtrisinātaValerijs Jakuševs - Darba devēja attieksme

Labdien.

Šo informāciju iesaku izlasīt visus tos, kurus ir uzrunājis konkrētais personāžs.
Darba apstākļi visai nepateicīgi, jo netiek piedāvāta darba vieta, bet gan tikai paveicamais darbs.
Darba stils arī ne sevišķi pieklājīgs. Tā vietā, lai kārtīgi strādātu un paveiktu visus darbus dienas laikā, nereti darbi tika sūtīti vakaros un pat naktīs - ar atrunu, ka ļoti steidzami darbi.
Par atalgojuma sistēmu nemaz nav vērts pieminēt, jo tās apmērs niecīgs. Pie tam darba devējs, lai arī stundas likme smieklīga (mazāka par Ls 3) kaulējas par paveiktajiem darbiem atvēlēto stundu apjomu.
Vērts pieminēt, ka darba devējs bija pazudis veselu mēnesi un to attaisnoja, ka "tāds esot viņa darba stils".
Visbeidzot - darbs, protams, tika uzteikts pāris dienas pirms pārbaudes laika beigām, lai arī darba gaitā tika solīts visai pieklājīgs atalgojums pēc pārbaudes laika.

Iesaku izskatīt visus citus iespējamos darba piedāvājumus, pirms pieņemt konkrētā kunga piedāvājumu.

Veiksmi

Sūdzība veiksmīgi atrisināta ZLV 07.06.2018

Labdien.

Daudz laika pagājis un vairs nav ko dalīt..., lai cilvēkam veicas.

Pateicos par sadarbību!

Z

A AK79 05.09.2013

Kaads darbs tika piedaavaats?

Z ZLV 05.09.2013

jurista palīgs - stažieris.