www.sudzibas.lv Valerijs Jakuševs Nemaksā par īres dzīvokli

AtrisinātaValerijs Jakuševs - Nemaksā par īres dzīvokli

Neiesaku izīrēt dzīvokli Valerijam Jakuševam. Viņš dzīvoklī izmitina savus vecvecākus un pēc tam par dzīvokli nemaksā īres maksu, kā arī komunālos maksājumus. Izskatās godīgs cilvēks un cik zinu nodarbojas ar juridisko pakalpojumu sniegšanu, kā arī sievai atvēris zobārstniecības klīniku http://idental.wixsite.com.
Samācījies pieklājīgi runāt un barot ar solījumiem. Sūtījām atgādinājuma vēstules, tikāmies personīgi un katru reizi solīja nedēļas laikā visu segt. Līgumu lauzām un nu nodosim šo lietu tiesai parāda piedziņai.

Papildināts Agnese Kalnina 17.07.2017

Interesants gājiens no jurista puses - pēc 2 mēnešiem palūdzot apmaksāt elektrības parādu 75 euro vērtībā, lai neuzsāk parādu piedziņas procesu - iesūtīja viltotu (neeksistējošu) bankas maksājuma uzdevumu.

Papildināts Agnese Kalnina 20.07.2017

Uz 20.07.2017 ir sedzis parādu par elektrību 56,18 euro.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Agnese Kalnina 07.06.2018

Labdien! Parāds ir nomaksāts - pavisam negaidot pats izrādīja savu labo gribu un nomaksāja uzreiz visu parādu.

A Agnese Kalnina 17.07.2017

Melis un krāpnieks - 2 mēnešu laikā nav spējis pat samaksāt elektrības parādu 75 euro apmērā. Vai nu ļoti švaks jurists, ka nespēj nopelnīt šādu summu vai arī rūdīts melis. Spriediet paši vai uzsākt ko ar šādu cilvēku. Cik ir ienākusi informācija - arī nākošajā īres vietā nemaksā!