www.sudzibas.lv Vakuummasāža Slikts serviss un neprofesionalitāte

Vakuummasāža - Slikts serviss un neprofesionalitāte

Vēlos pasūdzēties uz vakuummasāžas vietu Matīsa ielā 50a, ko veic Jana Dabare (FB lapa 7th Heaven Beauty). Sieviete ir ļoti neprofesionāla un sniedz, vienkārši, drausmīgu servisu! Diemžēl, ir tikai ieinteresēta izvilināt no Jums naudu, nevis apmierināt klienta vēlmes, ko apraksta savā FB lapā. Vakuummasāžas cena nav maza - 2h izmaksā 70 EUR, kas ir diez gan daudz! Neskatoties uz to, viņa atļaujas darbu beigt 15-20 minūtes iepriekš - KATRU REIZI!
Diemžēl, arī ļoti nekorekti atļaujas uzrakstīt pirms norunāta laika minūtes desmit iepriekš, lai klients pasēž parkā pagaida, jo viņa, redz, kavē. Telpas, kur viņa strādā ir ļoti mazas - piemērotas tikai vienam klientam. Tas atkārtojās vairākas reizes! Cilvēks pilnībā nerēķinās ar Jūsu plāniem un uzskata, ka Jūs varat tā katru reizi visu dienas grafiku nobīdīt par 10-15 minūtēm, pie tam jau apmaksājot stāvvietu, jo vienmēr braucu punktuāli ar laika rezervi!
Janai vajadzētu aiziet pie kāda specialista uz masāžu, lai apskatītos, kā strādā profesionāļi un kādai jābūt attieksmei pret maksātspējīgu klientu! Diemžēl, visu naudas summu par desmit vizītēm apmaksāju uzreiz, nezinot, kā tas viss izvērtīsies. Par šādu NE mazu naudas summu dabūju vien galvas sāpes un rupju attieksmi. Nekādā gadījumā neiesaku apmeklēt šo vietu! Labāk atrodiet pārbaudītu klīniku un ejiet pie speciālista.

P. S. Tā sakrita, ka pie Janas ir bijušas arī pāris manas draudzenes - visām viens un tas pats!

K

P Pretenzija Pretenzija 18.11.2017

Par tādu piķi normālāku vietu nevarēji atrast?!

K korena 19.11.2017

Pārlasiet uzmanīgāk - neviens negaidīja tādu attieksmi! Vakuummasāža nemaksā lēti nekur! Vietas, kur piedāvā lētus variantus strādā ar veciem preparātiem, kuri nedod rezultātu. Es esmu gatava maksāt, bet vēlos arī attiecīgo attieksmi saņemt pretī! Kā tik šī masiere dabūja norunāto suumu par desmit reizēm, atļāvās nekorekti rīkoties, kavēt un neprofesionāli uzvesties. Nekādu atsauksmju no iepriekšējām klientēm nebiju dzirdējusi - atrašanās vieta mani pilnīgi apmierināja un tikai vēlāk, runājot ar draudzenēm, izrādījās, ka Rīga ir pārāk maza...
Diemžēl, tagad esmu ar pieredzi, ar kuru vēlos padalīties un, ceru, kādu pasargāšu no liekām galvas sāpēm!