Vairāk Saules - Slikts serviss

Šodien iegāju Valdemārā ielas “vairāk Saules” iekš rimi veikala, sasveicinoties ar viesmīli, prasīju: “vai būtu galdiņš vienam cilvēkam? ” viesmīle skatījās ar lielām acīm itkā būtu, ko rupju pateicis un neko neatbildēja, es atkārtoju vai ir galdiņš vismaz četras reizes līdz atnāca otra viesmīle, kura paplātīja rokas apkārt uz puspilno zāli. Es šokā apsēdos pie pirmā galdiņa, ko ieraudzīju un sāku domāt vai man pašam sevi arī būs jāapkalpo pie šādas sagaidīšanas vai drīzāk nesagaidīšanas! Visu atlikušo ēšanas laiku saņēmu nievājošus skatienus un jutu, ka viesmīles savā starpā apsmej mani! Dzīvoju šim restorānam blakus un ir sanācis apmeklēt to vairākkārt un 4 no 5 reizēm esmu bijis pārsteigts par apkalpojošā personāla vienaldzību, rupjo attieksmi un neprofesionalitāti! Ēdiena ziņā viss kārtībā, bet personālam gan noderētu maiņa!

30.04.2023

Good Intentions 30.04.2023

Mums te ekstrasens. Ja viss tik slikti, tad kapēc turpināt tur iet?

M Mārtiņš0515 02.05.2023

Esmu uzrakstījis, ka ēdienam nav ne vainas, bet attieksme riebīga, skumji, ka neesi iemācījies lasīt un jāraksta atkārtoti! Nezinu kāpēc vispār atbildu deģeneratoru komentāriem, kuri nesaprot, ko nozīmē vārds ekstrasens! Tavai mammai noderētu ekstrasens pirms ieņēma tevi!

Sadomazohists... Viņu apsmei, neciena - bet viņš turpina tur iet...
Nākamreiz pālūdz pāvāru apliet tevi ar vērdošo eļļu.

M Mārtiņš0515 02.05.2023

Esmu burtiski uzrakstījis, ka biju tur tajā pat dienā, kas Tev liek domāt, ka iešu tur vēl? Plus ēdienam nav ne vainas, ar apkalpojošo personālu gan! Nākamreiz palūdz mazajai māsai izskaidrot kontekstu!

Vairāk Saules jau nav tāda kafejnīca kur tev viesmīlis pasaka vai ir brīvs galdiņš.. Vai arī es kat ko jaucu..

Good Intentions 01.05.2023

Protams paprasīt var ja neko neredzi, bet tā īsti nav.

M Mārtiņš0515 02.05.2023

Protams redzu, ka ir brīvs galdiņš, bet, manuprāt, tā pieņemts, kad cilvēks ienāk- viesmīlis sagaida, nevis izliekas, ka citā valodā tiek uzrunāts! Un gluži kā Lidiņā tur noteikti nav!