www.sudzibas.lv Vadim, darba devējs TC zoom QR kodu dežurantiem Darba līguma ne parakstīšana, tikai solīja, naudu nemaksā

Vadim, darba devējs TC zoom QR kodu dežurantiem - Darba līguma ne parakstīšana, tikai solīja, naudu nemaksā

Ss. Lv ievietots sludinājums par qr koda pārbaudītajiem - dezurantiem TC Zoom Maskavas 400.
Bet teikts ka darba devējs ir fiziska persona. Par it kā priekšnieku sevi nosauc Vadims, kurš pat dokumentu nerada un telefona watsup čatā esot maskā.
Darbs maiņās 14 stundas, no 8 līdz 10 vakarā. Bet oficiāli iekārtot šis te Vadims nesteidzas :sola atbraukt un atvest līgumu un ne atbrauc, kad pa telefonu zvani saka ka grāmatvedība ir aizņemta un būs tad nākamnedēļ. Bet tomēr vēlas lai cilvēki strādā bez darba līgumiem un pilnīgi neaizsargāti.
Nu nav viņam vispār diennaktis laika lai atbrauktu un vismaz atstātu tipveida līgumu, uz to nav vajadzīga nekāda grāmatvedība, lai parakstīties un atstāt darbiniekam viņa līguma otro eksemplāru.
Ļoti neieteicu tur iet strādāt, jo naudu par tik garām stundām jūs arī nedabūsiet. Braukšanu neviens jums arī neizmaksās.
Esiet uzmanīgi un nesāciet, ne piekrītiet sākt darbu bez darba līguma!