uzbelistāna, sia - par kvalitāti

Labdien, veeleetos mazliet painformeet par "jauko" restoraaanu riigaa, bruninieku 33 Uzbekistana.Lieta taada, ka iegriezhoties pusdienaas augstaakmineetajaa vietaa pie galda nepaartraukti mani sveicina papagailis, galdauti taadi tiiri peleeki ne balti, nu bet labi, tad kjeramies pie eediena- nacionaalais eediens plovs ar mazuma piegarshu, itkaa bij domaata arii galja shajaa eedienaa, bet man to neizdevaaas atrast:D(neesmu vegjetaarietis)...izbriinu radiija tas, ka pie restoraana veelaa vakaraa piestaaja auto, no taa shoferiitis izceela jeerinju un iestiepa to restoraanaa pa seetas pusi, protams, ka auto nebij ar saldeeshanas iekaartu, aaraa pluss 23, tads nieks vien...laikam aptruukaas plovam:D
Paintereseejoties par darba slodzi un apstaakljiem izradaas, ka nekas iepriecinoshs- darba stundu paarstraade, dalja naudinjas aploksnee...nu taa kaa visur:)
Naw briinums, ka darbinieku sejaas smaidinju nemanaam
Noveelu tam uzbeku shefam savest kaartiibaaa to bordeli...

а

K kušKUŠ 31.08.2012

nav normāli tos jērus dīrāt pagalmā aiz restorāna, pretīgi, visa ēstgriba pāriet! Un apkalpošana ar tur nav no labākajām!

J John Walkeere 31.08.2012

Jā nu es ar vienreiz sarijies kaut kāda ripas iegāju tajā restorānā un:

Mani sveicināja pāvs, no kurienes tur tāds putns uzradies tā arī nesapratu, bet respekts par papagaili - tev paveicās.

Tad nu jā, galdiem galdautu nebija nemaz - īstenībā toreiz arī galdu nemanīju, tāpēc ieturējām maltīti uz grīdas, pa kuru bija izbarstīti rīsi un gaļas gabali - jāteic, ka ar lielu sāta sajūtu, jo kā nekā, kas zin kas uz grīdas bija vēl bez plova.

Jā un tad pēkšņi piebrauca auto un no auto šoferis toreiz izcēla - divas vannas, ķenguru un metāla durvis un pa sētas pusi visu sastiepa iekšā restūzī, bet tas tāds nieks laikam pietrūkās plovam.
Jā nu auto nebija aprīkots pat ar riteņiem, tapēc nezinu kā viņš atbrauca.

Tad nu gāju painteresēties pie šefa kā viņš izmaksā algu saviem darbiniekiem un viņš uzreiz teica: "Jaunais cilvēks - TIKAI APLOKSNĒS!" un vēl izstāstīja, ka viņa darbinieki riktīgi pārstādā stundas.

Nu ko - jauka vieta, lai ieturētu labu maltīti. Uzbeki rullē - lai gan nezinu vai tas bija maz uzbeks!

Jā jūtu līdzi tev Oskar - traki tev izgāja tajā restorānā!

M MutitiPIEVER 12.10.2012

Ui, te kāds John Walkeere, jusdamies kruts uzliekot ārzemju niku, tagad izdomājis cik tas gan būtu kruti pārveidot cita cilvēka tekstu! Tad lūdzu pateikšu tev (ar mazo burtu) lūk ko- jā, tajā restorānā tik tiešām ieved dzīvus jērus un turpat pagalma pusē nogalina, bet iekštelpās nodīrā. Nākamais- naudu izmaksā aploksnēs, tā nu tas ir, jo paskaties kaut uz pašu restorāna īpašnieku- viņam pilnīgi pie dir**s cik ilgas stundas tu tur nostrādā, cik tev nervi saiet čupā, - viņam ir svarīgi nemaksāt nodokļus; -ne par virsstundām, ne par naktsstundām, ne arī viņam interesē tas vai tu nostrādā vairāk kā 40h/ nedēļā vai mazāk. Varu 100% saderēt, ka tu esi viens no tā klana, un tagad, lai "paceltu" šo savu super duper sūda darba vietu citā gaismā, tu raksti tādas stulbības un centies kādu aizstāvēt. Cilvēki nav muļķi- viņi redz un dzird, ko apkārt runā! (FingerToYouBITCH)