M Mellene 24.12.2010

Zane, cik tu esi veca, vulgāra, dumja vecene, taisni jabrīnās, un ta tava klīnika, kura atrodas tvaika ielā, tevi pietiekami laikam nezāļo, un vēl ir aizdomas ka esi tāpati dura kas tusē pa Delfiem ar savu vīru un dumjo kafiju, tāds pats marazms lien laukā, un tūlīt būs pret teksts ļauj uzminēt, KAS IR TVAIKA IELA, KAS IR IELA??? vai KAS IR DELFI ???APTIEKA VAI, stulbā dura.

I Irēna 07.01.2011

Zanīt, ļoti iepriecināja tavs humors, tikai pilnīgs idiots varēja ņemt par pilnu, ka tu būtu tik naiva aitiņa, par kādu izlikies. Tavs domu izklāsta stils liecina gluži par pretēju.Žēl tikai ka beigās nolaidies līdz to aunu bara līmenim, kuri necik daudz asprātībā ar tevi sacensties nevarēja. Visu cieņu!

Z Zane 07.01.2011

Paldies Irēna! Tev arī visu cieņu! Viens gaišs cilvēks tumsoņu aplokā. Protams, ka tas bija tikai humors...