N NOBELS 16.12.2010

tas piedava kunilingu- sauc Aivars Pone, vins ari Raimonds Berzins- esot baigasi specuks!! Pamegini, Zane!!!DDD

Z Zane 17.12.2010

Kas tas ir kunilings? Atkal kaud kāds uztura bagātinātājs vai kosmētika?

C como 17.12.2010

>>> to Zane

Jā, jā, uztura bagātinātājs! :DDD

V v 17.12.2010

Es pie viņa biju uz kunilingu...super. Zane, nenožēlosi un pati sāksi viņam zvanīt :D :D :D

M Mellene 17.12.2010

ka tik rakstītājs nav tas pats slimnieks kas tevi traucē, Degpunktu vajadzeja skatīties kur tieši par so pašu tēmu runāja:)

Z Zane 18.12.2010

Tad jau man bija taisnība, apnikuši visi, kas uzbāžas ar Herbalaifiem, Orifleimiem un tagad vēl ar kaut kādu mistisku uztura bagātinātāju Kunilingu.

M Mamuts 19.12.2010

Kunilingst tas ir uztura bagātinātājs vīriešiem, bet tikai galīgi izbadējušiem vīriešiem, atgādina zivju eļļu, ja gribi uztura bagātinātāju sievietēm, tad ņem Minetu, būs tev jogurtīņš...

Z Zane 19.12.2010

Neko nesapratu! Ta kunilings tikai večiem paredzēts? A ko ta viņš zvana man? Dzird taču, ka neesmu vecis! un vel ar zivju eļļas garšu! Tpūūū, cik negaršīgi!
Par to minetu kaut kur dzirdēts, bet man bail, ka citā sakarā, tā teikt pieaugušo rotaļās, bet tā vai citādi, man nevajag ne to, ne to, jo man ir pašai savi kartupeļi, gaļa, gurķi un aroniju sulas.

E es-se 19.12.2010

ak, Dievs, kāds bērnudārzs. Izlasi i-netā, ja nezini, kas ir kunilings. Kādi Tev uztura bagātinātāji, jupis Tevi rāvis! :))))))

Z Zane 19.12.2010

Man pašai gurķīši visi pumpaini, ja kas! Burciņās smuki salikti kā brālīši rātni. Bet parasti pēc jaunāa gada jau cauri. Es-se...kas man un kur jālasa??? Es patiešām netaisos katra piedāvājuma labumam meklēt apstiprinājumu interneta vietnēs un forumos. Tā jau visu laiku var pazaudēt rokoties pa jauno pulverīšu, krēmiņu, super diētu un ēdienkaršu reklāmām. Starp citu, viena mana paziņa nopirka herbalaif lielu tādu cilindrisku kārbu. Jāpielej klāt tik jogurts un par kotletēm vari aizmirst. Vienreiz paskatījos, kā šī ēd pusdienas ar to Herbalaif un man likās, cik sintētiski un nepierasti.
Par laimi tas džeks mani vairāk netraucē, laikam izlasīja manu sašutumu un saprata, ka labāk ēdu kotletes at salātiem.

U unk 19.12.2010

Zane, piedod, bet Tu takš esi viena liela DURA! :D :D :D

I Ingrīda 20.12.2010

Beidzot arī kaut kas smieklīgs.

Z Zane 20.12.2010

Nestaigāju pa seksšopiem, jo tur visādi moku rīki un mākslīgie orgāni priekš tām uz kurām veči neskatās. nezināju, ka tur ir arī pārtikas produkti.

I Ingrīda 20.12.2010

Man jau, Zanīt, šķiet, ka Tu tagad tā mazdrusciņ pietēlo, ka nezini kas ir kunilings un taisies to pat ēst. Laikam tik uzturi sarunu komentāros. Bet vispār jau interesanti. Agrāk bija daudz smieklīgas tēmas un komentāri, tagad reti par ko pasmieties.

M Mellene 20.12.2010

Zane, tizls joks, labāk pat neturpini un neapkauno savu smuko vardu.

Z Zane 20.12.2010

Kas ir tizls joks??? Tas, ka seksšopos pārdod tos mākslīgos daiktus un vibratorus? Kas tur ir nepareizi sacīts? Esmu redzējusi šo veikalu piedāvājuma klāstu jocīgajiem. Neesmu jau vakar piedzimusi!

Z Zane 20.12.2010

Ingrīdai. Es neko nepietēloju, vienkārši es nedzenos pakaļ katram piedāvājumam. Vai tad tu pērc visas zāles, kuras pa TV reklamē? Tu pērc vajag vai nevajag, tos Ibumetinus, Pumpanus, Dopel-Hercus un Gentosus? Protams, ka nē. Es arī uz šīm reklāmām neuzķeros un laižu tās gar ausīm un man tas kunilings ir bijis nebijis, tāpat, ka herbalaif un citi.

E es-se 20.12.2010

Nē, nu var jau tēlot muļķi līdz panīkumam, ja tik vien Tev ir vajadzīgs pilnai laimei...es nezinu, līdz kādam kliņķim man būtu jānodzīvojas, lai es sevi pat i-neta vidē par pilnīgu muļķi pataisītu. Tas nekas, ka citi mani ne redz, ne zin, bet tā apziņa vien, ka tu tur tēlo totālo zābaku, tā vien ir man liekas, pati par sevi dumja.

Z Zane 21.12.2010

Es-se, neko nesaprotu, par ko tu cepies un kurš tēlo zābau? Es jau noteikti nē.
Un kapēc man kāds ar kaut ko jācienā? Kas tad man jāsaka-nāc iekšā Jāni, gribu tevi uzcienāt ar siļķi? Priekš kam? Un kas pie tās siļķes? Nekas? Ne maize, ne sīpoli?Un kapēc man gurķis jānogaršo? Zinu kā tas garšo un arī nesapratu par svaigu vai marinētu ir doma un kapēc vispār man jāķer un jāgrauž gurķis?

S SpeciāliZanei 21.12.2010

Kunilings - Sievietes dzimumorgānu stimulēšana ar mēli un lūpām