Usus / E-mobile.lv Krāpšana - Krāpšana

2021. Gada maijā pasūtijām lietotu automašīnu caur e - mobile. Tika sastādīts standarta līgums, kurā skaidri ir rakstīts, ka e-mobile atbildību nekādu nenes par automašīnas stāvokli. Kad sakontaktējāmies ar viņiem, tad protams viss tika apstiprināts, ka mašīna ir pārbaudīta, viss esot labā stāvoklī un tt.
Kad mašīnu saņēmām: vizuālu defektu nebija, salons nedaudz nolietots, bet to bijām gaidījuši.
Apskati izgājam, bet jau nākamajā dienā mašīna saplīsa, dzesēšanas šķidruma tvertnē bija eļļa un atverot to dzesēšanas šķidrums burbuļoja.

Rezultātā 1,5 Mēneši remonts, kurš sasniedz pilno summu 4000 eur un pilnīgs dzinēja kapitālais remonts.
Ieteikums neparakstīt pieņemšanas aktu pirms automobilis nav pārbaudīts pie jūsu izvēlēta meistara!