www.sudzibas.lv Urgas piegādā satrupējušu un puvušui malku

Z/S URGAS (Zemnieku saimniecība URGAS) - piegādā satrupējušu un puvušui malku

Saulkrastu novadā visās malās ir izlīmēta reklāma ar zemnieku saimniecību URGA, kura piegādā visa veida beramkravas.

Izpētījām mājaslapā, lielās, ka viņu malka esot viskvalitatīvākā. Šogad gribējās nopirkt sausu malku, jo pagājušā gadā piegādātā bija ļoti kvalitatīva un laba, tikai līdz apkures sezonai vēl nebija īsti izžuvusi.

Piezvanījām uz šo pseidosaimniecību, malkas pārzinis bija ļoti lielīgs un mutīgs, radot par sevi baigā speciālista iespaidu. Malku atveda pēc dažām dienām, šoferis lika lielo kravu apskatīt. Vizuāli apskatot virspusē bija redzami daži prauli, bet kas to varēja iedomāties kas sekos pēc tam. Pirms malkas izbēršanas tika prasīts samaksāt par kravu, jo esot bijis gadījums, kad krava izbērta, bet par to nav samaksāts un šoferim nācies lasīt vien visu atpakaļ. Es pasmējos par šo gadījumu un nodomāju, ka cilvēki jau mēdz būt dažādi, bet to, kāpēc no kravas atteicās un par to nesamaksāja, to es sapratu, kad pēc samaksas veikšanas manā priekšā nobēra mēslu kaudzi. Izbēris savus praulus un puvekļus, šoferis steidzīgi taisījās prom un par pretenzijām lika zvanīt saimniekam. Saimniekam piezvanot, atklājās brīnumu lietas, izrādās, ka ne mēs vienīgie, kam pretenzijas, viņam pat no Rīgas Domes esot zvanījuši un draudējuši. "Kas jums cilvēki ir, ko jūs kasāties, mēs taču jums normālu malku atvedām..."

Šī peidosaimniecība piedāvā ne tikai malku, viņi reklamē arī to, ka gatavo drifta auto...

Jā, par tiem puvušajiem un ar piepēm apaugušajiem 13 steriem samaksājām 360 EUR.

Lūk, šeit, mazs ieskats z/s URGAs mājas lapas reklāmā...Es tikai nesaprotu vienu...viņi ir stulbi vai tikai izliekas?

MALKA
Jūs gribat nopirkt kvalitatīvu malku? To jums nepiedāvās neviens cits uzņēmums, jo lielākā daļa tirgo malku zaļu - tieši no meža vai krautuves. Mēs malku sagatavojam cauru gadu lielos apjomos un žāvējam dabīgā ceļā nojumēs ar tilpumu no 100 m3 līdz 2500 m3

E