www.sudzibas.lv Upīša Pasāža Nepieņemai dzīvošanas aptakļi

Upīša Pasāža - Nepieņemai dzīvošanas aptakļi

Neiesaku īrēt dzīvokļus Upiša pasāžā. Kaut arī īres slūdinājumu SSā pilns, nojaušu ka mekleri nav lietas kursa par savu piedāvājumu.
1. Nav attiecigas karsts ūdens temperatūras. Kaut arī cena par m3 karts ūdens svarstās ap 4Ls

2. Apkūres kvalitāte nav tas augstumos. Ziemā dzīvokļos 16-18 grādi.

3. Un protams, uz visiem jautājumiem namu pārvadei atbilžu nav, - atbildot "Rakstiet iesniegumu, - izskatīsim" - Jau 1, 5 gadu nav mājas pārvaldnieka,

Jāpiebilst, ka 2011 gada ziemā mājai par parādiem RS atsledza siltumu marta mēnesī. Par to, ka parāds tika nomaksāts - informācijas nav.
Bet spriežot pāc esošā parādnieku skaita, - parādi mazāk nepaliks - tāpēc sikti neiesaku iesaistīties šīs mājas dzīvokļū īres avantūrā.

G gita 03.10.2011

nu gan

M marina 03.10.2011

Tur jau arī atrodas Septītās adventes sektantu bārs, šie katru dienu griež uz ģitāras kaut kādus mēslus.
Vēl jo vairāk dēļ tiem septītās dienas Adventes midzeņa nav ieteicams īrēt.

L Lote 24.10.2011

Vai tad Kārlis nav pārvaldnieks? Bet vispār jāpiekrīt, ka apstākļi nav diez ko spoži. Sen viņiem laiks paņemt kredītu un savest visu tur kārtībā, pretējā gadījumā reizēm apstākļi rada ne tikai diskomfortu, bet pat dzīvības apdraudējumu.

K kokoss 30.03.2012

18 grādi tā jau ir greznība :D
mums ziemā istabā bija 15 (ar elektrisko sildītāju) un virtuvē 9 [slēpt]@
karstais ūdens tajā mājā arī reti parādījās, tiklīdz pieslēdza kārtīgāku apkuri(kas tāpat neko nemainīja) tā pazuda siltais ūdens.
un cenas priekš šitās salšanas un mazgāšanās aukstā dušā ir NEADEKVĀTAS.

mēs vācamies ārā un neisakām nevienam nekad tur īrēt. NOŽĒLOSIET (un ziemā gulēsiet trīs džemperos)

A Andrievs 26.08.2012

Lai atbrīvotos no "vecajiem" īrniekiem, tie tiek visādos veidos terorizēti. Tiek atslēgta elektrība, dzīvokļa durvju spraugas aizlietas ar Makroflex

A Andrievs 27.08.2012

Namīpašnieks ir 36 tūkstoši latu parādā "Rīgas siltumam". Tāpēc nav nekādu cerību, ka šajā rudenī tiks pieslēgta apkure.

A Andrievs 30.03.2013

Dzirnavu ielas 113A namīpašnieks Valdis Lauskis Lieldienās atslēdzis ūdeni, lai piespiestu neiecietīgos īrniekus ātrāk aizvākties. Ne santehniķis, ne pārvaldnieks pa īres rēķinā uzrādītajiem ārkārtas situāciju telefoniem nav sazvanāmi. Sētnieks atbild, ka viņam īrnieku problēmas ir pie d(cenzēts)as.
Lūk, kas slēpjas ar skaisti krāsotās fasādes!