www.sudzibas.lv Upgreat.lv Slikts serviss

Upgreat.lv - Slikts serviss

Sveicināti esiet uzmanīgi pērkot preci šinī veikala preces varbūt nav stoka bet saita to var nopirkt pēc tam jum pateiks ka jūs varat izvēlēties citu dārgāku preci, veikals tirgo ar lietotiem kompjūteriem gribēju uzdāvināt mātei uz 8. Martu mac bet labi ka sarunāju apstities kompi klātiene piezvanīju sarunāju ka kompi pasutis no Igaunijas, vakara raksta ka kompis ir pārdots ienāku saite kompi vel var nopirkt es rakstu ka var vel saita nopirkt, viņi man nevar, es saku kas tas par attieksmi un ja man pēc pirkšanas būs garantijas gadījums ari sāksies visādas stulbībās. Atvainošanās no veikala nekādas nebija, tā es secināju ka tur visiem uz visu poh.. Galvenais dabūt no jums naudu a pēc tam ka krievi Saka razberjomsja, esiet uzmanīgi lasot līgumu ar viņiem noteikti tur ir zem ūdens akmeni.