universitāte, koledža - koledza

ārprāts, ko universitāte, koledža izdara ar dažiem cilvēkiem. no tādām koledžām ne tikai nerehabilitējis var iziet bet pilnīgi un uzreiz uz trako māju... vai cietumu :(((((((((((((((

X xscs 22.11.2011

par ko tieši iet runa?!

C ccigars 22.11.2011

kāda koledža?

L Laine 22.11.2011

kas par saturu?mulkibas!

M muris 23.11.2011

Es pašlaik kosmetoloģijas koledžā un viss normāli, līdz cietumam domāju nenonāks.
Bet kā tev tā sanāca?

G Gf 23.11.2011

Tas ka pēc policijas koledžas iet cietumā par apsargiem un
pec medicīnas koledžas psihslimnicā par medmāsām nav tak nekas pārsteidzošs
jāpriecāj ka kāds mācās un strādā ne jāsudzas
laikam kārtējais sesijas nespējnieks parādnieks savu prātu parāda

H Hofs 23.11.2011

Personas datu aizsardzības likums tevi par to paņems

H ha ha 23.11.2011

jau meklē :))

tagad ērti studēt ārzemēs e-studijās, paralēli arī rehabilitējos un paliek laika arī pakomentēt, kā arī diploms daudz vērīgāks nekā latvijā nopērkamie, visiem iesaku

Man arī nepatika tā kosmetoloģijas koledža, aizgāju.

S Stl 24.11.2011

es runaju par med.koledzu!!! par sazverestibu grupaa pie tam tik nezeligi ka tas ir seit...

G Green 24.11.2011

A sīkāk var zināt, arī taisījos tur stāties???

S Stl 25.11.2011

nu tas visiem skaidrs ka ir dažādi audzēkni un grupas un ne visi ir draudzīgi. piemēram, neapsveic klasesbiedrus dzimšanas dienā, nemaz nezina, kad tiem tādas ir, starpbrīžos mēdz trokšņot skali, nepasauc un nepieņem, iespējams, citādos un tā tālāk, un ja vel šur tur kreņķi, tad tāds ne draudzīgums ir kaitinošs, es ceru, ka izlasot, tomēr mainīsies tikai uz labo un audzēkņi kļūs draudzīgāki

M Muris 26.11.2011

Tu tikai neapšauj tur visus aiz bēdām. Ārzemēs ir tāda prakse kā tikt galā ar nedraudzīgiem klasesbiedriem un pasniedzējiem.

G Guna 26.11.2011

Beidzam mobingot - Sākam draudzēties

A Anža 26.11.2011

CERU KA LĪDZ TAM NENONĀKSI, TAS TOMĒR IR STIPRI PĀRSPĪLĒTI! BET GRUPAS GADĀS DAŽĀDAS KĀ PATI DZĪVE!

A alo 28.11.2011

Ja runa ir par Alberta koledžu, no turienes var gan nokļūt trako mājā.

K kk 28.11.2011

bet ārprāts, ko futbols izdara ar dažiem cilvēkiem. no tādiem rakstiem pieaug tauku daudzums gurnu aizmugurējā daļā un var pilnīgi un līdz 45 neaizdzīvojot uz invalīdu krēslu... vai kapiem

E Este 04.12.2011

Jūs taču esat paraugs! kā var būt Tādiem!

K kk 05.12.2011

Murjāņiem nav nekādas vainas, ja ir par to runa Sporta akad. visi pabeidz.
Tauki jums aug tikai no debiliem komentiem.

K kk 05.12.2011

Personas datu tirdzniecība noved pie cietuma vēl daudz ātrāk, pat smuko māju, mašīnu un divus bērnus nav žēl