www.sudzibas.lv UniHaus nekompetēnta sekretāre

SIA UNIHAUS - nekompetēnta sekretāre

Labdien! Nesen apmeklēju SIA UNIHAUS, jo bija nepieciešama podologa konsultācija. Kad ierados klīnikā mani sagaidīja nenosakāma vecuma un atbaidoša izskata sieviete, kura uzturējās ļoti neieinteresēti un augstprātīgi. Kā noskaidroju, šo sievieti saus Kristīne Grode. Ko par notiekošo domā darba devējs, neticu, ka neko nezina. Professionālu un pozitīvu apkalpošanu vēl neviens nav atcēlis.

S saules stariņš 09.06.2014

Pilnīgākas muļķības! Kristīne ir ideāla sekretāre. Viņa vienmēr uzklausīs un palīdzēs pēc labākas sirdsapziņas. Pie viņiem pasūtu ortožu izgatavošanu savam bērnam-invalīdam jau 10 gadus. Esmu ļoti apmierināta ar SIA UNIHAUS sniegtajiem pakalpojumiem. Visi darbinieki ir augstās klases profesionāli, t. sk. dakteri, tehniķi, kurpnieki un, neapšaubāmi, sekretāre.

M Mativa 21.08.2016

А я согласна с первым коментарием,только в этом виновата подолог Т.Иванова,она у кого хочешь отобьет желание работать,поэтому,если надо попасть к ортопеду,всё ок,а если к подологу,то беда.Никому не советую ходить к Т.Ивановой.

D Dace 01.08.2017

Интересно к кому Вы тогда советуете ходить, если "забраковали" лучшего подолога в Латвии?! Поражают люди , которым важнее то, как "на них посиотрим мастер", нежели сама профессиональная работа этого мастера! А потом жители нашей страны "ноют", что все хорошие специалисты уехали...