www.sudzibas.lv Uldis Ozols - Uldons TV īpašnieks, Krāpnieks, Apvārdotājs! Par Krāpniecību, bērnu apvārdošanu un izmantošanu

Uldis Ozols - Uldons TV īpašnieks, Krāpnieks, Apvārdotājs! - Par Krāpniecību, bērnu apvārdošanu un izmantošanu

Sveicināti! Šeit raksta noraizējusies mamma.

Situācija tāda, ka mans bērns skatās YouTube, puika 11 gadi un viņam pēdējā laikā ir iepaticies pašmāju kanāls Uldons TV: https://www.youtube.com/user/ozonators00 Tā vadītājs ir Uldis Ozols: https://www.facebook.com/uldis.ozols.5?ref=br_rs un Didzis Dzintars: https://www.facebook.com/didzis.dzintars/friends?pnref=lhc viss jau būtu labi, pat būtu prieks par to, ka Latvijā ir cilvēki kas radoši nodarbojas, bet skatos, ka pēdējā laikā abi šie krāpnieki taisa tikai video kuros tiek likts uzsvars uz ziedošanu, debesīs tiek celti šie ziedotāji, bet atceramies, ka viņu kanālu pārsvarā skatās bērni. Bērni diemžēl īsti nedomā par to ko dara un neaprēķina savu darbību sekas. Tā arī nonācām pie situācijas, ka mans bērns man nezinot mēneša laikā bija saziedojis 78 eiro Uldim Ozolam ar telefona palīdzību. Esmu vērsusies dažādās instituācijās, visur man atteikta palīdzība. Rakstīju Uldim Ozolam un mani viņš klaji pasūtīja 3 mājas tālāk. Es nesaprotu vai kas šāds ir pieļaujams. Kāpēc policija neizskata šādas krāpšanas gadījumus kad bērniem tiek piebērtas pilnas ausis ar informāciju, ka obligāti jāziedo nauda. Turklāt, esmu pavērojusi viņa video un viņš tajos uz 13 gadīgu meiteņu komentāriem atbild ar neķītrām, piedauzīgām atbildēm. Uzskatu, ka šis cilvēks ir garīgi slims un ja jūs esat vecāks, lūdzu, bloķējiet viņa kanālu, lai bērni tam netiek klāt.

M Monta Jasmīna 06.01.2017

Viņš/viņi to noteikti rakstīja pēc savas pieredzes, jo cita izskaidrojuma man nav!Uldi mēs ar tevi esam!

V Viestards Valbe 07.01.2017
Viņš nav krāpnieks

Viņš ir ļoti labs cilvēks un taisa labus video es neko tādu tur neredzu uldon vispār tu esi ļoti labs cilvēks un video meistars.

E Edvarfs 23.01.2017

Vispirms pieradi un tad liec sudzibu

E edzons13 30.01.2017

Ne ta nav neticiet Uldons tv ir normals calis Vins neko launu neder vins normali komunice ar berniem! Meli tirakie meli!

S sanija kļava 01.06.2017

Uldis nav krapnieks vins kray naudu prieks yutubes