www.sudzibas.lv Uldis Ozols - Uldons TV īpašnieks, Krāpnieks, Apvārdotājs! Par Krāpniecību, bērnu apvārdošanu un izmantošanu

Uldis Ozols - Uldons TV īpašnieks, Krāpnieks, Apvārdotājs! - Par Krāpniecību, bērnu apvārdošanu un izmantošanu

Sveicināti! Šeit raksta noraizējusies mamma.

Situācija tāda, ka mans bērns skatās YouTube, puika 11 gadi un viņam pēdējā laikā ir iepaticies pašmāju kanāls Uldons TV: https://www.youtube.com/user/ozonators00 Tā vadītājs ir Uldis Ozols: https://www.facebook.com/uldis.ozols.5?ref=br_rs un Didzis Dzintars: https://www.facebook.com/didzis.dzintars/friends?pnref=lhc viss jau būtu labi, pat būtu prieks par to, ka Latvijā ir cilvēki kas radoši nodarbojas, bet skatos, ka pēdējā laikā abi šie krāpnieki taisa tikai video kuros tiek likts uzsvars uz ziedošanu, debesīs tiek celti šie ziedotāji, bet atceramies, ka viņu kanālu pārsvarā skatās bērni. Bērni diemžēl īsti nedomā par to ko dara un neaprēķina savu darbību sekas. Tā arī nonācām pie situācijas, ka mans bērns man nezinot mēneša laikā bija saziedojis 78 eiro Uldim Ozolam ar telefona palīdzību. Esmu vērsusies dažādās instituācijās, visur man atteikta palīdzība. Rakstīju Uldim Ozolam un mani viņš klaji pasūtīja 3 mājas tālāk. Es nesaprotu vai kas šāds ir pieļaujams. Kāpēc policija neizskata šādas krāpšanas gadījumus kad bērniem tiek piebērtas pilnas ausis ar informāciju, ka obligāti jāziedo nauda. Turklāt, esmu pavērojusi viņa video un viņš tajos uz 13 gadīgu meiteņu komentāriem atbild ar neķītrām, piedauzīgām atbildēm. Uzskatu, ka šis cilvēks ir garīgi slims un ja jūs esat vecāks, lūdzu, bloķējiet viņa kanālu, lai bērni tam netiek klāt.

A ArtursKamis 30.12.2016

Es arī esmu pamanījis šitos lamzakus. Viņu video ir uz katra stūra. Tur pat bija kaut kāds labdarības video kur viņi it kā vāca naudu priekš bērnunama, bet beigās savāca 1000 eiro un viss noklusa, nav ne video kā tā nauda vai preces tiek iedotas, kā arī ne vārda par to kas ar to naudu noticis. Pavisam noteikti, ka savākta kabatā.

A Aivis Surandovs 30.12.2016

LOL nē viņi vel taisīs to video un neraksti ko nezini

K Kārlis000 30.12.2016

Vai kvalitātīva atskaite video formātā neprasa laiku? Ir pagājusi nedēļa un pa starpu bija ziemassvētki. Ja būtu pagājis mēnesis, tad jau varētu spriest, kur gan palika tā nauda.

E Emiilz 30.12.2016

UN kāds sakars viņam naudu adot? Tur pat nekas nav pārkāpts, kādās vēl institucijās griezties...
Viņš spieda naudu maksāt? Protams, ka nē. Tas, ka bērns ir tik stulbs un ziedo tā jau ir cita problēma :))

A Aivis Surandovs 30.12.2016

Pareizi viņš nevienam nespieda ziedot

J Jjurists 30.12.2016

Saskaņā ar Civillikuma 1408. pantu, kas nosaka, ka nepilngadīgajiem trūkst rīcībspējas, Jums un visiem pārējiem vecākiem ir visas tiesības prasīt atpakaļ bērnu noziedoto naudu. Ir jāvēršas tiesā!

L LGPZLV 30.12.2016

Tiesā par to Mammu tikai pasmietos. Nekas nav pārkāpts.

E Eproxx 31.12.2016

Cilvillikums internetā tik viegli nedarbojas kā Jums visiem tā šķiet

J Janis Berzins 30.12.2016

Gandrīz katrā video tiek flirtēts ar bērniem ( nepilngadīgām, mazām meitenēm ) esmu dzirdējis arī par plāniem organizēt ārpus video tikšanos. Par naudas izvilināšanu pamanīju pēdējā mēneša laikā, Uldis pamanīja ka tā lieta darbojas un metodes sāk paplašināt, lai nepilngadīgie viņam dzīvi nodrošinātu, arī video tiek strīmoti nu jau ik pēc pāris dienām. Šeit tiešām kādam kautkas ir jādara!

L lol_chipsi 30.12.2016

Situācija tāda, ka mans bērns pa ceļam no skolas ieiet veikalā, puika 11 gadi, un viņam pēdējā laikā ir iepaticies veikals Maksima. Viss jau būtu labi, pat būtu prieks par to, ka Latvijā ir šāds veikals, bet pēdējā laikā šajā veikalā taisa tikai atlaides čipsiem. Bērni diemžēl īsti nedomā par to ko dara un neaprēķina savu darbību sekas. Tā arī nonācām pie situācijas, ka mans bērns man nezinot mēneša laikā bija iztērējis 78 eiro par čipsiem. Esmu vērsusies dažādās instituācijās, visur man atteikta palīdzība. Rakstīju Maksimai un mani viņi klaji pasūtīja 3 mājas tālāk. Es nesaprotu vai kas šāds ir pieļaujams. Kāpēc policija neizskata šādas krāpšanas gadījumus kad bērniem tiek piebērtas pilnas ausis ar informāciju, ka obligāti jāpērk čipsi. Uzskatu, ka šis veikals ir garīgi slims un ja jūs esat vecāks, lūdzu, bloķējiet šo veikalu, lai bērni tam netiek klāt.

V viskonsina 30.12.2016

tizlais dabajob, tagad kaifo, ka vienu nobēdājušos mammu noņirgoji? ja tev ir bērni, tu nekad šitādu pļūtienu nepalaistu...un ja nav, bet prognozē ka būs, tad rēķinie- tevi sagaida tieši tas pats un vēl drusku

L lol_chipsi 30.12.2016

Daži vispirms iemācās cieņu, pieklājību un pareizrakstību un tad domā par bērniem, daži dara otrādi. Mans teksts nebija ņirgāšanas, bet gan ar sarkasmu izklāstīts šīs situācijas turpinājums - ja šodien konkrētā persona prasa atpakaļ naudu par bērnu neadekvāti izdarītiem ziedojumiem, tad rīt prasīs atpakaļ naudu veikalam par čipsu paku, ko bez vecāku atļaujas bērns nopircis.
P.S. Cieņu aizskarošu komentāru rakstīšana ir sodāma nodarbe.

Precīzi!

K Kārlis000 30.12.2016

Apvārdotājs un izmantotājs? Kur un kad viņš uzspieda cilvēkus (bērnus) ziedot naudu? Redziet, jūs šobrīd rakstāt aiz emocijām un dažviet nefiltrējat, ko rakstat.
Viņš neflirtē ar mazgadīgām meitenēm, bet atbild sakarīgi, lai uzlādētu cilvēkus pozitīvi. Ja,jūsuprāt, tas ir flirts vai kaut kas neķītrs, iesaku aiziet pie psihologa.
Krāpnieks? Uzgāju komentāru, kurā cilvēks raksta, ka saziedotā nauda, kas bijusi domāta labdarībai, esot pievākta un kanālā nav nekādu atskaišu video.
Vai jūs neesat iedomājušies, ka kvalitatīvs atskaites videoklips prasa LAIKU? Uldis Ozols nav bezdarbnieks, viņš arī strādā un pelna naudu.
Cilvēks vienkārši nespēj to paveikt dažu dienu laikā, jo viņam ir citas darīšanas. Un šeit nav runa par mēnešiem, šeit ir runa par nedēļu, tāpēc ir pāragri spriest par to, kur nauda nokļuva tālāk.

V viskonsina 02.01.2017

cieņu, vecīt, vispirms ir jānopelna...ja ne ar ko citu, tad vismaz attieksmi pret cita cilvēka bēdu vai problēmu. tu manu cieņu ar saviem komentāriem neesi iemantojis un neviens šai pasaulē mani nepiespiedīs cienīt necienījamu cilvēku...sory

J Jānis Ribakovs 30.12.2016

Pirmkārt, kapēc jūs bērnam dodat savu telefonu, vai dodat pieslēguma karti ?, nobloķējat maksas sms un viss
, baigās problēmas ?, un viņš neatbild neķītri, tas ir sarasms, katrs loģisks cilveks to saprastu, un reāli, beidzat šitādas figņas rakstīt, cilvēks neprasa naudu, ja kāds grib lai ziedo, bet nav jau jāsūdzas ka vainīgs ir viņš, jūsu bērns ir vainīgs un paliks vainīgs, ja reiz viņš pats ziedo.

L LGPZLV 30.12.2016

Kāds bullshit te notiek? Viņs savās tiešraidēs tieši saka pretējo ka nevajag ziedot un lai ziedo ar vecāku atļauju.
Esmu saticis viņu dzīvē. Dzīvē viņš ir normāls, pozitīvs cilvēks ko te var ne pa tēmu.

Un mamma, ko tad tu gaidīji ka viņš tulīt skries un to naudu atdos? Ja tu piemēram noziedo labdarībai 1 Eur un pēc gribi to 1 euro dabūt atpakaļ, domā ka tas sanāktu? Es domāju ka nē + Ziedojums caur telefonu var izņemt tikai pēc mēneša.

E Eproxx 31.12.2016

Nu klausaties vecāki, man godīgi ir uz Jūsu viedokli kā BŪTU jābūt utt. Es pastāstīšu kā ir realitātē kuru Jūs nevarat redzēt ar savām acīm.

Realitāte ir šāda - Uldis nav vienīgais YouTuberis kuram ziedo naudas summas kuras ir pat lielākas nekā tur 70 vai 80 eur. Es personīgi biju redzējis ziedojumu kaut kur 1 miljona rubļu apmērā, kas eirikos ir vairāk par 10 tūkstošiem. Ir YouTube kanāli ar vairāk nekā 10 miljoniem abonētāju. Un pie tam, YouTube nav vienīgā platforma kur notiek ziedošana lielos apmēros un no bērnu makiem.
Twitch ir viena no populārākajās "strīmošanas" platformām. Lai to visu saprast Jums ir nepieciešams kārtīgi iedziļināties tajā visā, un nepietiks tik 1 vai 2 dienu. Tur nepieciešami vairāki mēneši.

Godīgi par naudas atgriešanu - es apsveikšu Jūs ja jums sanāks mierīgā veidā atgūt naudu no cilvēka, kuram noziedoja Jūsu bērns, bet caur tiesu utt. jūs nekā nesasniegsiet un neatgūsiet.
Uldis ir tas "bezsmadzeņu radījuma" gadījums, kad viņš ir tik naudas kārīgs, ka pa riebt gribās.
Man savos 16 gados ir pašam pretīgi skatīties uz to plikpauraino dauni no Brazzers, bet ko darīt.

Es pat ļoti šabos vai citu lietotāju ziedotā nauda labdarībai, kuru viņš bija sarīkojis bērnu namam "Sprīdītis" nonāca bērnu namam. Visdrīzāk to naudu viņš atstāja sev.

Latviešu tautas 31.12.2016

А номер то французский...

K Kristens 31.12.2016

Galīgi meli , zinu Uldi labi , jūs heiteri vienkārši nevar samierināties un bērni paši ziedo kā grib un kad grib , ja vecāki prasītu naudu atpakaļ , gan jau Uldis atdotu

P Pečka 31.12.2016

Nē nu tiešām tulīt nāks sūdzibas par maximu?Tak te labs humoriņš Jaunajam gadam. Visa nauda tiek atvelēta vai nu kanālam vai labdarībai.Un lūdzu kautvienu pierādījumu ka viņš ir spiedis kādu ziedot.Vai tad ir likums kur liedz kautko šadu darīt?Un prasīt naudu atpakaļ?Kāda velna pēc atpakaļ ja bērns ir atvainojos ''stulbs'' tad tā jau ir vecāku problēma nevis ši cilvēka vārdā Uldis.Vienkārši nobloķējat sms paklapjumus un miers.

M Markuss Carlijs 31.12.2016

Tas ir STULBI ka heiteri ta dara, es UldonsTv stream skatos un neizskatas ka Uldis butu tads cilveks kurs tā atbildētu.

A Alens Roberts 31.12.2016

mes jau nezinam kas tas ir un varbut vispar ta ir istenibas bet jau redzesim kad vinus samekes

B Bugaga 31.12.2016

Nevaru nepiekrist, ka bieži vien pārspīlē ar to kā runā ar mazām meitenēm...( nepilngadīgām) visam ir savas robežas. Viņa draudzenei būtu jābūt diezgan nepatīkami...

R Renārs F... 01.01.2017

nu cilvēkam laba fantāzija laikam

K Kristiāns Ozols 01.01.2017

tiem kas viņu heito jums var nopietnas nepatikšanas sanākt ja Uldis jūs iesūdzēt tiesa tad jo katram datoram ir sava ap adrese ar kuru policija jūs var atrast tāpēc padomājat pirms ko darāt.

D desiree 02.01.2017

atliek tikai izraut neta vadu uz 15min. un IP adrese izmainās. nav jābūt stulbam, lai ko tādu izdarītu.

D desiree 02.01.2017

interesanti, uz kāda pamata Uldons var kādu "heiteri" iesūdzēt tiesā? pēc kura krimināllikuma daļas? ;)

J Jaunietis112 01.01.2017

Uldis tiešām ir bērnu izspiedējs - dzīvo tikai uz tā, ko viņam mazi bērni neapzinoties saziedo. Viss uzsvars strīmos tiek likts tikai un vienīgi uz ziedošanu, ziedotāji tiek iecelti "dieva" kārtā, kas mazos bērnus mudina ziedot vēl un vēl. Vai pieaugušajam vīrietim Uldonam pašam nav kauns šādā veidā "izspiest" no bērniem naudu? Protams, viņš attaisnojās, sakot, ka ir tikai strīmeris, un, ka visiem citiem tikai skaužot par to, ka viņam ziedo... Kauns!

M Miķelis Gīnbergs 01.01.2017

Ko tu gribi ar to panākt?

Latviešu tautas 01.01.2017

Ko tu gribi ar to panākt?
===
Pieradīt^ starp latviešiem TIKAI gadigi cilvēki! Tadi krapnieki ka Ivars Godmanis vai Andris Šķele nav latvieši!

K Kristaps 01.01.2017

Nu ja godīgi, viņam nekāda nauda nevienam nav jāatdod un likumu arī viņš nav pārkāpis. Cita lieta ir ka jā, iespējams, tas nav ētiski un bērni grib ziedot, lai iegūtu to pacilājumu. Bet nu vairāk jau vecāki paši ir vainīgi, pamāci ko un kā vajag un ko nevajag un pie velna kur vispār 11 gadīgs bērns dabūjis 70 eiro ko noziedot??
Ja viņam ir pieslēgums, tarifs bez ierobežojuma vai kaut kas tāds, tad tiešām nezinu ko esi domājusi.
Izrunājies ar bērnu, vīru, pamācat kaut ko, ceru, ka vairs šādas kļūdas neatkārtosiet. :)

K Kristaps Neimanis 01.01.2017

Un te turpinajums sekos ja? Kadi tie 78 eiro vai cik tur bija??? Man liekas kad tas bija uz FunFaceTv sutits cik aceros kad vini par to piemineja TIESRAIDE laika. Ja jau jusu berns ir to naudu itka nosutijis tad ta nav Uldona poblema bet jusu pasa vecaku vaina. Kad nevaktejiet savu bernu ko un ka vins dara! Ja jau jus nav macijusi ka bernam jarikojas ar naudu tad jums ieskau ejiet un aopmaciet savu bernu kuru tikon izdomaji sava galvina. Otra lieta nevis vinu jasut policija bet jus jasuta par CILVEKU IZMELNOSANU! Tu vari taisit kaut 1000fake acc un rakstit par UldonTv bet ip un id var viss izskatit un atrast pat tiesi majas adresi. Tresa lieta velejos pateikt labs darbs padarits ar so sagatavoto rakstu! Lauj viniem to video. Tur nekada nauda ktraopsana nav..Man ir 20 gadi un sutu viniem ari naudu un man patik palidzet viniem ar naudu sutisanu! Ja jau mes prasam naudu atpakal tad sakuma mums japrasa no musu diza Latvijas deputatiem kas musu naudu ir apzagusi ta pamatigi kartigi. Uldons Tv nekad nekad nekad nenodarbojas ar krapsanu. Es kaut vinu nepazistu bet pec vina rokraksta var viss pateikt kads cilveks ir patiesiba. Secinat pec tava vecit tu esi atpalicis vissmaz kadus 30000000gadus ja ne vairak. Iesaku nomierinaties un sedet driz cietuma un kaifot. Ceturtais punkts ir tads kad par sadu sagatavoto rakstu tev bus pamatiga atbildiba. Un to neviens tev nevares palidzet. Taisi kaut 10000rakstus bet Sudzibas.lv administracija var redzet jusu id jeb ip adresi kur atrodaties. Un tad varesiet par saviem vardiem atbildet. Skatisos aks talak notiksies. Un tev ne tiesa ne advokats palidzesuz so! Tu esi ieravies liela kibele!!

C Cits skolnieks 06.01.2017

Ja tev butu 20 gadi un kautko saprastu no ip adreses, nevis pateitu velreiz ko teica Uldis, tad zinātu ka ip var nomainīt un vienīgā adrese ko vini redzes ir cita cilvēka adrese. Un cietumā maza iespeja ka liks kādu pa šito,jo 1) ja nu šis ir īstenība? 2) ja ari meli, tad ,manuprāt, apmelošanai ir jābūt lielākā apmērā, nevis kā tikai sudzibas.lv..., lai liktu cietumā. Un 1.lapa ir video, kurš pēc manām domām pasaka to kāds Uldis or dzīvē. (Es neskatos youtube)