Uldis Licitis SIA RESTID - Nekvalitatīvs darbs

Uldis Licitis , pārstāvot uzņēmumu SIA Restid, prezentēja sevi kā zinošu un pieredzes bagātu meistaru saunas apšūšanā ar dekoratīvajiem koka dēlīšiem. Viņš daudz stāstīja kā pareizi ir jāizbūvē sauna, radot par sevi ļoti pārliecinošu iespaidu. Vienojāmies par darba izcenojumu un Uldis Licitis ķērās pie darba. Mūsu piedāvājumu saunas dēlīšus stiprināt ar skavām, kas ir pārbaudīta un pat ražotāja rekomendēta tehnoloģija, viņš noraidīja, jo tagad tikai piešaujot ar nagliņām, kas, protams, darbu ļauj padarīt daudz ātrāk. Taču pati lielākā problēma : Uldis Licitis nezina, ka koks mitrumā izplešas un ir nepieciešams atstāt starp dēļiem tehnisko spraugu 1,5% apmērā no dēļa platuma. Saliekot dēli pie dēļa cieši klāt, rezultāts bija katastrofāls: apdares dēļi izliecās, saunas siena deformējās. Par dārgu naudu pirktos termoapses dēlīšus ir jāņem nost, tā kā tie ir bijuši piešauti ar nagliņām, otrreiz tos vairs apdarei izmantot nevar, jāpērk cits materiāls un viss jātaisa no jauna.
Kļūdīties var katrs no mums, bet Uldis Līcītis ne tikai neatzīst savu kļūdu un nepiedāvā to novērst, bet notikušajā vaino visus citus: pasūtītāju, kokmateriālu ražotāju. Te ir vietā paruna: ar muti Rīgā, ar darbiem aizkrāsnē. Iesaku visiem mācīties no manas kļūdas un nekādā gadījumā nepaļauties uz skaistu runāšanu, bet pārliecināties par iepriekš paveikto darbu kvalitāti.

G Girts_S 16.03.2022

Man bija ar šo čali arī līdzīga pieredze, ieklāja grīdas līmētos dēļus, pielīmējot tos pie betona, kad nolakoja koks palika rozā, daļai dēļu virsslānis uzpūtās, nekvalitatīvo darbu piedāvāj par manu naudu pārtiasīt pēc 3 mēnešiem kad viņam būs laiks. Atteicāmis, nesamaksājām daļu naudas, sameklējām citu meistaru kas pebeidza kvalitatīvi. Uldis tik sūtija draudus par fizisku izrēķināšanos un centās atmūķēt dzīvokļa durvis, lai varētu sabojāt ieklāto grīdu. Vēl pēc 8 gadiem sastopot veikalā draudēja.