LV RU

Uldis Kalējs - Krāpnieks

Nekādā gadījumā neiesaistieties kādās jel darbībās ar šo cilvēku. Parādu piedziņas kompānijām zināms "kadrs", parādā palicis pus Rīgai. Nekaunīgs, tikai sola, bet savas saistības nekad nenokārto.050888-..719

Tt

Komentāri (9)

Sw SwimKing 26.06.2015

Kur rodas naivie cilvēki? Pilns internets ir ar to kad šī persona veic krāpnieciskas darbības un naudu nekad nevienam neatgriež. Kāpēc Jūs vel turpināt viņam kaut ko aizdod?
Viņa civilsieva Laima ir vēl lielāka krāpniece.
Visā šajā situācijā man ir žēl viņu bērnus :(
Starp citu viņu draugiem.lv var atrast kā Uldis Kalnozols un viņa civilsievu kā Laima Zvanska :)

Re Recy 25.08.2017

Kad šis kadrs dzīvoja sociālajā mājā- divreiz mani apzaga. Paņēma vēsturiskas mantas, lai itkā pārdotu kolekcionāram, bet naudu nesamaksāja. Pēctam stāstīja, ka es esot bijis pālī, un viņš tieši tad man esot naudu atdevis, un man tā nauda nezkāpēc neparādījās kabatā, jo tanī laikā es šancēju Bauskā, un tur arī dzīvoju!

Vi vilcene 27.01.2017

Nekādā gadījumā neuzticieties šim cilvēkam! Tikko mans patēvs saskārās ar viņu mākslas darbu jomā- Uldis uzdevās par kolekcionāru/izsoļu darbinieku un solīja , ka gleznas tiks pārdotas utt. Iekasēja avansa naudu un , lai arī viņš atbild uz īsziņām, pats personīgi nav nekad ieradies uz norunātajām satikšanās reizēm!
Uldis sazinās caur šo tel.nr. 28113373 un 24840602.

Ma Maija Smane (ex Strole) 20.09.2017

Sveiki visapkārt!
Gribu jūs bridināt - nekādā gadījumā neizīrējiet dzīvokli šiem cilvēkiem - Uldis Kalējs ( https://www.facebook.com/uldis.kalejs?fref=ts ) un Laima Rijniece ( https://www.facebook.com/laima.rijniece?fref=ts ). Sūdzības no kaimiņiem sākās ar pirmo vakaru, bet cilvēkus pažēloju, jo viņiem 3 bērni (Keitija, Sandis, Samanta ja nemaldos). Kronis visam ir cūku kūts, kas bija palikusi pēc viņiem. Izīrētais dzīvoklis bija bez kapitālā remonta, bet bija tīrs, sakopts - tīrām sienām virtuvē, vannasistabā, ar jaunu ledusskapi, veļasmasīnu, putekļusūcēju utt. Kas mani sagaidīja, kad 11.09. atslēdzu durvis ir vārdos neaprakstāms - smaka pilnīgi aizsita elpu, kaut arī bija vaļā logi. Protams viņu jau tur vairs nebija . . . kā arī "pieauga kājas" putekļūsūcējam, BOSCH el.tējkannai, Philips radiomagnetolai . . . un šie ir cilvēki, ka iet un raud Soc.dienestā par savu smago dzīvi . . . KAUNS !

An Anastasija Kuznecova 12.10.2017

Labdien vaj jums tas virietis samaksaja par Iri? Un Cela klauseli kad zvanijat?

Ai Aivars Brūzītis 18.04.2018

Diemžēl neapskatījos šādu informāciju pirms izīrēju dzīvokli šim cilvēkam. Viņš pa brīžam kaut ko pa īri maksāja, bet nekad pilnā apmērā. Rezultātā pa pēdējiem pāris mēnešiem nesamaksāja vispār. Beigās no telefona zvaniem izvairījās. Dzīvoklī bija atstājis pamatīgu cūku kūti. Arī veļas mašīnai bija "pieaugušas kājas".

No Normunds-S 18.02.2019

Cilvēks kurš sevi sauc par Mārtiņu, Normundu vai Uldi zvanot no šī paša nr. 28113373 viennojās par tehnikas nomu ar mani. Pakaļ atsūtija it kā savu darbnieku Artis Skuja 1985. gadā dzim. Lūdzu atsaukties citus šīs bandas cietušos lai apvienotu krimināllietas

An Anna Gulbe 19.08.2019

Labvakar visiem.Diemžēl Esmu saskārusies ar šo personu. Diezgan nepatīkama situācija. Lūgums uzrakstat man , kuri ir saskārušies ar so personu, rīkosimies kopā uz policiju, šādi cilvēki nedrīkst būt nesodīti. Gaidīšu ziņas, šim ir jāliek punkts...
visiem jauku vakaru.

An Anastasija Kuznecova 26.08.2019

Labdien muns pagajuša gada arī bija ar šo cilvēku konflikts,

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes