Uldis Kalējs - Krāpnieks

Nekādā gadījumā neiesaistieties kādās jel darbībās ar šo cilvēku. Parādu piedziņas kompānijām zināms "kadrs", parādā palicis pus Rīgai. Nekaunīgs, tikai sola, bet savas saistības nekad nenokārto.050888-..719

Tt

Sw SwimKing 26.06.2015

Kur rodas naivie cilvēki? Pilns internets ir ar to kad šī persona veic krāpnieciskas darbības un naudu nekad nevienam neatgriež. Kāpēc Jūs vel turpināt viņam kaut ko aizdod?
Viņa civilsieva Laima ir vēl lielāka krāpniece.
Visā šajā situācijā man ir žēl viņu bērnus :(
Starp citu viņu draugiem.lv var atrast kā Uldis Kalnozols un viņa civilsievu kā Laima Zvanska :)

Re Recy 25.08.2017

Kad šis kadrs dzīvoja sociālajā mājā- divreiz mani apzaga. Paņēma vēsturiskas mantas, lai itkā pārdotu kolekcionāram, bet naudu nesamaksāja. Pēctam stāstīja, ka es esot bijis pālī, un viņš tieši tad man esot naudu atdevis, un man tā nauda nezkāpēc neparādījās kabatā, jo tanī laikā es šancēju Bauskā, un tur arī dzīvoju!

Vi vilcene 27.01.2017

Nekādā gadījumā neuzticieties šim cilvēkam! Tikko mans patēvs saskārās ar viņu mākslas darbu jomā- Uldis uzdevās par kolekcionāru/izsoļu darbinieku un solīja , ka gleznas tiks pārdotas utt. Iekasēja avansa naudu un , lai arī viņš atbild uz īsziņām, pats personīgi nav nekad ieradies uz norunātajām satikšanās reizēm!
Uldis sazinās caur šo tel.nr. 28113373 un 24840602.

Ma Maija Smane (ex Strole) 20.09.2017

Sveiki visapkārt!
Gribu jūs bridināt - nekādā gadījumā neizīrējiet dzīvokli šiem cilvēkiem - Uldis Kalējs ( https://www.facebook.com/uldis.kalejs?fref=ts ) un Laima Rijniece ( https://www.facebook.com/laima.rijniece?fref=ts ). Sūdzības no kaimiņiem sākās ar pirmo vakaru, bet cilvēkus pažēloju, jo viņiem 3 bērni (Keitija, Sandis, Samanta ja nemaldos). Kronis visam ir cūku kūts, kas bija palikusi pēc viņiem. Izīrētais dzīvoklis bija bez kapitālā remonta, bet bija tīrs, sakopts - tīrām sienām virtuvē, vannasistabā, ar jaunu ledusskapi, veļasmasīnu, putekļusūcēju utt. Kas mani sagaidīja, kad 11.09. atslēdzu durvis ir vārdos neaprakstāms - smaka pilnīgi aizsita elpu, kaut arī bija vaļā logi. Protams viņu jau tur vairs nebija . . . kā arī "pieauga kājas" putekļūsūcējam, BOSCH el.tējkannai, Philips radiomagnetolai . . . un šie ir cilvēki, ka iet un raud Soc.dienestā par savu smago dzīvi . . . KAUNS !

An Anastasija Kuznecova 12.10.2017

Labdien vaj jums tas virietis samaksaja par Iri? Un Cela klauseli kad zvanijat?