www.sudzibas.lv Uldis Kaba Krāpnieks, varmāks, parādnieks

Uldis Kaba - Krāpnieks, varmāks, parādnieks

Labdien! Visiem no Liepājas vēlētos pievērst uzmanību jums par Uldis Kaba viņš ir krāpnieks
manuplātors, draudētā izrēķināsies nedarīs kā viņš gribi strādā nelegāli nezinu kur vid skatās
policijai Liepājas tiek ziņots nezrādā ienāku iegūšanu nemaksā laikā rēķins.
Aizdomas viņs bērniem nemaksā laiku un izvairās ņet atbildību pa viņie dzirdēju bērnu noskaņo pret viņu mātēm patīk pazemot bērnu un aizskart bet Liepājas tiesa un polcija nedara laika viņu uzpērk viņu radinieki un viņi iet liepāju policija tiesu un knb neko nedara.
Ja jums sievietes liekas redzat viņu drošības izvairaties no viņa redzet izseko ziņojiet polcijai.

J

A anse22 23.01.2024

Pirms paplest kajas ari jauzina cilveks!
Ja viņš ir tik slikts tad kapec dzivoji ar viņu un bernus dzemdeji?!
Pec teksta var redzet ka raksta sieviete, ar psihiskam noslicem, jo teksti un teikumi rakstiti ačgani, par kļudam vispar kluseju...

P peteris12356 23.01.2024

Es domāju latviešu tautības nan viss.

P peteris12356 23.01.2024

Labdien visiem no Liepājas!

Vēlētos pievērst jūsu uzmanību Uldim Kabam. Šķiet, ka viņš ir krāpnieks un manipulators. Viņš draud un izrēķināsies, nedarot to, kā viņš grib, iespējams, pat strādājot nelegāli. Es nezinu, kur VID (Valsts ieņēmumu dienests) var skatīties, bet esmu informēts par šo situāciju un jau esmu ziņojis policijai Liepājā par aizdomām par ienākumu neievērošanu un nepatikšanām saistībā ar rēķina nemaksāšanu laikā.

Tiek ziņots, ka viņš neiemaksā bērniem laiku un izvairās no atbildības. Es dzirdu, ka bērniem ir negatīva noskaņa pret viņu, jo viņš mātes mēģina pazemot un aizskart. Diemžēl Liepājas tiesa un policija šobrīd nedarbojas efektīvi. Viņa radinieki šķiet iet Liepājas policijā un tiesā, bet nekas nemainās.

Slimais

J Janis Bo 25.01.2024

Autors ir slimais, apmelo citus

A Anna Smelova 25.01.2024

Cilvēks kurš to uzrakstīja izplata nepatieso informāciju,

J Janis Bo 25.01.2024

Autors dzēš to ārā, tu zini kas tu esi. Laikam tu nesaproti ka tas ir pants ?

Z zigis45698 11.02.2024

Es ar viņu esmu strādājis kopā visu laiku. Viņš vienmēr kavē darbu un visu laiku ņem slimības lapas. Es nevaru uz viņu paļauties, jo viņš apsolās ierasties uz darbu, bet nekad neparādās.

V viktor2134 19.02.2024

Labdien! Vēlētos pievērst jūsu uzmanību divām personām, kuras nodarbojas ar trešo personu datu izpašanu ļaunprātīgiem mērķiem. Viena no tām ir mūsu varonis Uldis Kaba, bet otra - Vilnis Sogomonjans. Abiem patīk svanīties, piedzērušies un izpausties arī ar telefona numuriem. Uldis Kaba ir ar numuru +371 26689194, bet otrā persona ir ar numuru 29565820. Abi ir garīgi slimi un draud sievietēm pa telefonu