Uldis Bērzkalns - krāpnieks

Uldis Bērzkalns (Atrodas Rīgā) uzdodas par Dieva kalpu. Sola kredītu, bet vajadzīga priekšapmaksa, kas tikšot izmantota dokumentu kārtošanai, priekšapmaksa tikšot atdota kopā ar aizdevumu. Neuzķerieties.... nekādu kredītu jūs nedabūsiet, zināmi jau vairāki apkrāpšanas gadījumi saistībā ar šo personu.

E ERIKS77 25.04.2013

Tieši tā, gluži manas domas, šādi blēži būtu jātiesā, dokumenti jau nodoti tiesā.

E ERIKS77 25.04.2013

Uldis Bērzkalns tiešām uzdodas par dieva kalpu un izkrāpj naudu.Dzīvojās pa rīgu, kad dabon naudu, vairs uz kontaktiem neiet pat ar tiesu izpildītājiem.

E ERIKS77 06.06.2013

Uldis Bērzkalns tiešām nekaunīgs krāpnieks un afērists.

R Rihss 17.03.2014

Sveiks, Ir Bijusi tāda pati saistība ar šo cilvēku, ir viņa parakstīts Parādraksts, viņa prasīta summa tika iedota, bet nekādu nokārtoto kredītu tā arī nesagaidīju.
P.s Varbūt kāds varētu ieteikt kādu ideju, būtu ļoti pateicīgs.

A archis83 15.09.2014

Vajadzētu šo personu atrast un saukt pie atbildības, varbūt ar BezTabu starpniecību?

A archis83 15.09.2014

Arī man vēl ir saglabājies viņa parakstīts parādraksts! Ja mēs visi kopā vērstos pret šādu krāpnieku iespējams mēs panāktu taisnību!

R RaitisR 02.12.2014

Nekaunīgs krāpnieks un afērists - esiet uzmanīgi ar šo personu.