www.sudzibas.lv Uldis Austrums Krāpšana,slikts serviss.

Uldis Austrums - Krāpšana,slikts serviss.

Galdnieks-krāpnieks - Uldis Austrums, 26875755
Vēlos brīdināt visus, kam nepieciešami galdnieka pakalpojumi. Nevienam neiesaku galdnieku no Rīgas.
Krāpnieks, neievēro termiņus. Paņēma naudu,darbu nav pabeidzis,zvanot viņam rodas visādas atrunas un problēmas.Uz telefona zvaniem neatbild un atpakaļ naudu neatdod.

Sludinājums ss.lv

Izgatavoju visa veida un stila mēbeles visiem maciņu biezumiem no visiem pieejamiem materiāliem. Gan iebūvētas, gan neiebūvētas, standarta un nestandarta. Virtuves, skapjus, sekcijas, guļamistabas, vannasistabas un citas mēbeles. Lakoju, beicēju, krāsoju. Pēc klienta vēlmes veicu mēbeļu remontu, atjaunošanu un restaurāciju. Cenas saprāta robežās, termiņi adekvāti un stabili. Teicama kvalitāte. Uzprojektēšu, piegādāšu un uzstādīšu. Ar cieņu, Uldis.

U uldis austrums 22.11.2019

Sūdzēšu jūs tiesā par neslavas celšanu, cieņas un personas aizskaršanu. Paldies!

Piekrītu sūdzības saturam. Žēl, ka neieskatījos šeit pirms sadarbības uzsākšanas.