www.sudzibas.lv U24.lv Nekvalitatīvas prece un krāpšana

U24.lv - Nekvalitatīvas prece un krāpšana

Pasūtīju dīvānu no interneta veikala u24.lv. Internetā bija norādīta bilde ar dīvāna audumu un blakus bildes ar krāsām, kur izvēlējos - tumši pelēku un gaiši pelēku, nosaukums manila, nekur nebija apraksts, ka šis audums atšķirsies no bildē redzamā. Joprojām apskatot produkta aprakstu nekur nav pieminēts auduma apraksts ir tikai bildes, pēc kā grūtu izsecināt, ka tu jau esi apmānīts, kā arī preces apraksts ir maldinošs, jo nekādas aitādas, kas tur minēt, tam nav d. Atvestais dīvāns, ir no materiāla plīša auduma, un krāsas arī nav tādas, kādas izvēlējos, jo tā ir stipri bālākas. Dīvāns jau tagad izskatās ar netīriem pleķiem, un nepatīkami skatīties uz šī dīvāna virsmas, kas izskatās netīra un apsēžoties paliek pleķi, jo audums ir ļoti nekvalitatīvs, staipīgs izskatās, ka kāds to būtu jau palietojis. Pirms pasūtījuma sūtīšanas uzzvanīju uz mājas lapā norādīto telefona numuru 29632515 un pieņēmēja ne vienu vārdu neminēja, ka audums var būt citādāks, nekā ir redzams bildē mājas lapā. Šai firmai aizrakstīju epasta vēstuli ar pretenzijām: lūgums nodrošināt preci, kāda ir norādīta pievienotajā interneta saites bildē bez pleķiem no mēbeļu auduma, nevis otrreizējas pielietotās izejvielas plīša auduma, vai, ja to nevar izdarīt atgrieziet naudu. Uz ko atbildi saņēmu tikai pēc pusmēneša, ka esmu izvēlējusies šādu audumu un, ja kas neapmierina dīvānu atgriezt, nogādājiet to noliktavā: Raiņa iela 4, Valka, Valkas pilsēta, labi ka ne ražotājam uz Poliju. Atkal šī firma, laikam pasmejas par klientu, jo viņu mājas lapā nav norādīts noliktavas adrese ir tikai Naukšēnu novads. Kā arī arī firmas mājas lapā ir minēts, šāds teksts: “ja preces atgriešanas iemesls ir slikta kvalitāte, mēs samainīsim preci pret jaunu vai atdosim naudu”. Nekas no tā ko šī firma Sola internetā neizpildās, klaji ņirgājas par pircēju piedāvā apšaubāmas kvalitātes preces un atbild, ka šis materiāls ir ērts kopšanai, bet es jau neņēmu preci uz vienu gadu, es vēlojos iegādāties tādu preci, kāda bija norādīta bildē bez pleķiem un izstaipīta materiāla. Lūdzu izvērtējiet pirms no šis māja lapa kaut ko iegādājieties.

S SIA U24 PRECES 21.06.2022

Labdien! Paldies par Jūsu subjektīvo viedokli. Preci no mums pasūtījāt 11. aprīlī, un to saņēmāt 23. maijā. Mūsu mājaslapā pie preces apraksta norādīts piegādes laiks – sākot no 14 darba dienām, respektīvi, 3 nedēļām. Preces piegādes laiks ir atkarīgs no ražotājam nepieciešamā preces izgatavošanas un piegādes laika. Kas attiecas uz Jūsu apgalvojumiem par preces auduma neatbilstošo kvalitāti un neatbilstību attēliem – Jūs turpināt uzstāt, ka pasūtījāt cita auduma/krāsas dīvānu, lai gan pasūtījumu veicāt caur mūsu mājaslapu, un mēs piegādājām Jums dīvānu atbilstoši tam, kādu krāsu/materiālu Jūs izvēlējāties (uzklikšķinājāt), noformējot pasūtījumu. Atbilstoši tam, uz kādas krāsas ir uzklikšķināts, ir iespējams redzēt attiecīgās krāsas dīvāna attēlu. Visa informācija par Jūsu pasūtījumu ir automātiski saglabāta mūsu elektroniskajā sistēmā. Līdz ar to nav pamata uzskatīt, ka attēli mūsu mājaslapā ir maldinoši – Jūs vienkārši, acīmredzot, kļūdījāties, veicot pasūtījumu. Kas attiecas uz auduma kvalitāti – Jūsu saņemtā dīvāna audums un īpašības atbilst kvalitātes prasībām. Šis audums ir kvalitatīvs, noturīgs pret savelšanos un ļoti izturīgs, ko apliecina Martindale ciklu skaits: virs 58000. Tas ir plīša audums, kas var nedaudz mainīt krāsu atkarībā no pieskāriena. Jebkādu neskaidrību gadījumā Jūs allaž varējāt sazināties ar mums caur e-pastu vai pa telefonu. Savā interneta veikalā mēs nodrošinām 100 % bezmaksas piegādi, taču preces atgriešanas izmaksas, kā nosaka mūsu garantijas un pārdošanas nosacījumi, ar kuriem Jūs iepazināties, veicot pirkumu, sedz pircējs. Mēs piegādājam preces gan Latvijas, gan Igaunijas teritorijā, līdz ar to arī mūsu noliktava atrodas visiem klientiem izdevīgākajā vietā. Aicinām turpmāk pievērst lielāku uzmanību sava pasūtījuma detaļām, un droši sazināties ar mums, ja rodas kādi jautājumi. Ar cieņu, Uzņēmums SIA U24 preces.

A Aivars Kļaviņš 21.06.2022

Labdien! Es noteikti nekļūdījos, tas Jūs, lai nodrošināju lielāku uzcenojumu, iegādājieties lētās preces, kur kvalitāte ir apšaubāma, Pāris reižu apsēžoties uz Jūsu nekvalitatīvā dīvānu, tam ir pleķi, savēlies un audums ir izstaipījies, bail domāt, kāds tas izskatīsies pēc gada, nevar šādi mānīt klientu, reklamējot, ka šis audums ir ērts kopšanai un var mainīt krāsu no pieskāriena, Izklausās pēc burvju dīvāna. Jau tagad, tas ir savēlies un izdilis, ievietošu papildus video materiālus, cik kvalitatīvu preci u24.lv pārdod. Lūdzu nākamie pircēji uzmanieties pasūtot preci šajā veikalā, jo ne tikai ilgi ir jāgaida, bet pieņēmēja ir nezinoša, runā iemācītus divus teikumu - patreiz nav noliktavā, kad būs zvanīsi. Šis interneta veikals ir īsta krāpniecības firma starp Latviju un Igauniju, kas pārdod nekvalitatīvas preces, iepērk jau norakstītas preces Polijā un nespēj pieņemt kritiku un atrisināt radušos problēmu, visādi mēģina atrakstīties, ka šī prece ir kvalitatīva. Lūdzu nodrošiniet man kvalitatīvu preci, lai tas būtu plīša audums, bet bez pleķiem un izdilumiem. Uzmanieties no šis firmas pircēji!

A Aivars Kļaviņš 21.06.2022

Šādi izskatās dīvāna audums, kas īpašības atbilst kvalitātes prasībām, kā norāda firmas pārstāvis interneta veikala u24.lv. Šis audums ir tik kvalitatīvs un noturīgs pret savelšanos , ka jau tagad ir uzmetis krunkas, un savēlies , galvenais svītras jau izdilušas, bail domāt, kas notiks jau pēc mēneša. Šī veikala kvalitāte zem katriem Eiropas rādītājiem, iepērk no ražotāja brāķētas preces un notirgo kā kvalitatīvas, uzmanieties no šī veikala precēm, tās visas ir zemā kavlitātē.

S SIA U24 PRECES 09.09.2022

Labdien, paldies par jūsu atsauksmi, un atvainojamies, ja pirkums mūsu veikalā radīja jums nepatīkamas emocijas. Jums, pirmkārt, bija tiesības noskaidrot jebkuru jautājumu par preci pirms pirkuma veikšanas, tostarp informāciju par izvēlēto materiālu. Otrkārt, jums jebkurā brīdī bija tiesības atteikties no preces un to mums atgriezt, lai saņemtu atpakaļ samaksāto naudu. Diemžēl jūs vairākkārt atteicāties īstenot šīs savas pircēja tiesības. Līdz ar to lūdzam nevispārināt savu individuālo pieredzi ar izteikumiem, ka visas mūsu preces ir “brāķētas” vai “zemā kvalitātē”. Ceram, ka turpmāk jūsu iepirkšanās pieredze būs daudz patīkamāka. Ar cieņu, SIA U24 PRECES

L linda23 25.06.2022

Noteikti šis ir pats nekvalitatīvākais interneta veikals,man arī ir nācies vārda tiešajā nozīmē "iepirkties" šajā veikalā,kvalitāte gultai,kuru iegādājos bija šausmīga. Es apskatīju Jūsu ievietotās bildes, tur taču ir redzami šie defekti,raibs dīvāns,izstaipījusies drēbe. Jo viņi neredz.

S SIA U24 PRECES 09.09.2022

Paldies par jūsu viedokli. Mēs vienmēr risinām visas klientu sūdzības par iegādāto preci, un vienojamies par kompromisu. Ja iegādātā prece jūs neapmierināja, jums allaž bija tiesības mūs informēt un/ vai atgriezt mums preci un saņemt atpakaļ naudu. Ceram, ka turpmāk nevilcināsieties ar mums sazināties par visiem jūs satraucošajiem jautājumiem par iegādāto preci, un labprāt piedāvāsim jums atlaidi nākamajam pirkumam mūsu interneta veikalā. Ar cieņu, SIA U24 PRECES