www.sudzibas.lv U24.lv ‼️Ļoti slikts serviss

U24.lv - ‼️Ļoti slikts serviss

⛔️‼️ Uzņēmuma komunikācija un uzdevumu izpilde zem katras kritikas, ja pats nezvanītu neviens neko nedarītu. Ja pērkat kautko no šī uzņēmuma, tad tikai ar pēcapmaksu
ne reizi nezvanīja, ka kavējās sūtījums gaidīju 100 dienas tad divas nedēļas kad atmaksās naudu.

S SIA U24 PRECES 04.02.2022

Paldies par Jūsu atsauksmi. Mēs atvainojamies par novēloto piegādi. Diemžēl prece, kuru Jūs pasūtījāt, mums tika piegādāta novēloti. Mēs uzturējām kontaktu ar Jums un vairākkārt piedāvājām Jums naudas atmaksu, kad preces piegādes laiks pārsniedza 60 dienas. Turklāt mēs Jums piedāvājām mūsu noliktavas preces, kuru piegādes laiks būtu 1-3 darba dienas. Jūs atteicāties un bijāt gatavs gaidīt. Jūs rakstījāt, ka vēlaties kompensāciju par novēloto piegādi, un mēs tam piekritām. Diemžēl šī dīvāna piegāde bija novēlota ražotāja materiālu trūkuma dēļ. Mēs allaž cenšamies saīsināt piegādes laikus, un darām visu, lai mūsu klienti būtu apmierināti. Mēs vēlreiz atvainojamies par novēloto piegādi. Cerams, ka kādu dienu Jūs atkal veiksiet pasūtījumu pie mums, un piegāde būs daudz ātrāka. :) Uzņēmums SIA U24 preces

A Aivars Kļaviņš 20.06.2022

Piekrītu sliktas kvalitātes interneta veikals, komunikācija ļoti zemā līmenī, pieņēmēja neko nezina, runā divus iemācītus teikumus, kad pajautā, kad būs tā pasūtītā prece, vai tik tiešam tā tiek vesta no attāla pasaules nostūra Tad atbilde skan, ka patreiz nav noliktavā līdz ko būs mēs Jums zvanīsim. Uz pasūtīto preci ir jāgaida mēnešiem, bet kad atved, tad nav tā kvalitāte, ko gaidīji, jo esi apmānīts ar bildītēm, kas pievienotas internetveikala mājas lapā. Un ja tu gribi atteikties no šis nekvalitatīvās preces, atbild, ka prece ir jāved uz Latvijas malu tuvu Igaunijas robežas, vienkārši izsmej pircējus. Lūdzu uzmanieties no šis firmas piedāvājumiem ,ir citas daudz draudzīgākas un elastīgākas interneta firmas.