www.sudzibas.lv U24.lv ‼️Ļoti slikts serviss

U24.lv - ‼️Ļoti slikts serviss

⛔️‼️ Uzņēmuma komunikācija un uzdevumu izpilde zem katras kritikas, ja pats nezvanītu neviens neko nedarītu. Ja pērkat kautko no šī uzņēmuma, tad tikai ar pēcapmaksu
ne reizi nezvanīja, ka kavējās sūtījums gaidīju 100 dienas tad divas nedēļas kad atmaksās naudu.

S SIA U24 PRECES 04.02.2022

Paldies par Jūsu atsauksmi. Mēs atvainojamies par novēloto piegādi. Diemžēl prece, kuru Jūs pasūtījāt, mums tika piegādāta novēloti. Mēs uzturējām kontaktu ar Jums un vairākkārt piedāvājām Jums naudas atmaksu, kad preces piegādes laiks pārsniedza 60 dienas. Turklāt mēs Jums piedāvājām mūsu noliktavas preces, kuru piegādes laiks būtu 1-3 darba dienas. Jūs atteicāties un bijāt gatavs gaidīt. Jūs rakstījāt, ka vēlaties kompensāciju par novēloto piegādi, un mēs tam piekritām. Diemžēl šī dīvāna piegāde bija novēlota ražotāja materiālu trūkuma dēļ. Mēs allaž cenšamies saīsināt piegādes laikus, un darām visu, lai mūsu klienti būtu apmierināti. Mēs vēlreiz atvainojamies par novēloto piegādi. Cerams, ka kādu dienu Jūs atkal veiksiet pasūtījumu pie mums, un piegāde būs daudz ātrāka. :) Uzņēmums SIA U24 preces

A Aivars Kļaviņš 20.06.2022

Piekrītu sliktas kvalitātes interneta veikals, komunikācija ļoti zemā līmenī, pieņēmēja neko nezina, runā divus iemācītus teikumus, kad pajautā, kad būs tā pasūtītā prece, vai tik tiešam tā tiek vesta no attāla pasaules nostūra Tad atbilde skan, ka patreiz nav noliktavā līdz ko būs mēs Jums zvanīsim. Uz pasūtīto preci ir jāgaida mēnešiem, bet kad atved, tad nav tā kvalitāte, ko gaidīji, jo esi apmānīts ar bildītēm, kas pievienotas internetveikala mājas lapā. Un ja tu gribi atteikties no šis nekvalitatīvās preces, atbild, ka prece ir jāved uz Latvijas malu tuvu Igaunijas robežas, vienkārši izsmej pircējus. Lūdzu uzmanieties no šis firmas piedāvājumiem ,ir citas daudz draudzīgākas un elastīgākas interneta firmas.

S SIA U24 PRECES 09.09.2022

Labdien, paldies par Jūsu subjektīvo viedokli. Mēs allaž cenšamies nodrošināt maksimāli īsu piegādes laiku, bet ir gadījumi, kad prece kavējas no mums neatkarīgu iemeslu dēļ. Mēs informējam klientus, kad ražotājs ir piegādājis preci mūsu noliktavā. Mēs uzturējām kontaktu ar jums, un jums allaž bija iespēja noskaidrot visu par preces īpašībām un audumu pirms preces iegādes. Mēs allaž labprāt atbildam uz visiem klientu jautājumiem par interesējošo preci. Mēs nodrošinām 100 % bezmaksas piegādi visā Latvijā, bet preces atgriešanas izmaksas, kā nosaka mūsu Pārdošanas noteikumi, ar kuriem Jūs iepazināties, pērkot preci, sedz pircējs. Ceram, ka turpmākā iepirkšanās pieredze Jums būs daudz patīkamāka. Ar cieņu, SIA U24 PRECES

A Aliinaostrovska 02.08.2022

Piekrītu visiem iepriekšējiem komentāriem, nekad nesūtat neko no su veikala! Kreisā firma , man nāk dīvāns jau divus mēnešus, vēl nav atnācis. Kad zvanu ,neviens neko nezin, tad saka ka dīvāns ir noliktavā ,tad atkal vispār tādas noliktavas neesot jau pēc divām nedēļām. Sola katru nedēļu ka būs, bet kā nav tā nav . Kad saku, tad lai sūta naudu ,uzreiz izvairās , nauda redz tik ātri neatnākšot, es prasīju kas par banku ,man atbildēja ka nezin .
Teicu, ka esmu redzējusi sliktās atsauksmes , tie visi esot meli .
Uz manis bļāva ka es apvainojot viņus.
Ir pircēja tiesības un es uzskatu ka pilnīgi viss ir garām. Samaksā naudu ,un tev negrib sūtīt ne dīvānu, ne naudu atpakaļ var atgūt .

S SIA U24 PRECES 09.09.2022

Paldies par jūsu atsauksmi. Pirms preces iegādes mēs allaž atbildam uz visiem pircēju jautājumiem par aptuveno preces piegādes laiku. Diemžēl dažkārt piegāde var kavēties no mums neatkarīgu iemeslu dēļ. Pircējam allaž ir tiesības atteikties no pasūtījuma. Kā nosaka mūsu Pārdošanas noteikumi, ar kuriem jūs iepazināties, noformējot pasūtījumu, naudas atmaksu par atteiktu preci veicam 14 dienu laikā. Ceram, ka turpmāk iepirkšanās jums būs daudz patīkamāka, un labprāt piedāvāsim jums atlaidi nākamajam pirkumam mūsu interneta veikalā. Ar cieņu, SIA U24 PRECES

A Aivars Kļaviņš 09.09.2022

Ir tik daudz negatīvu atsauksmi par šo firmu ne tikai šajā mājas lapā, bet visur kur šī firma izliek reklāmas. Tagad U24 tagad raksta, lai kaut kā šos nesmukumus novērstu, bet kā zināms izlietu ūdeni nesasmelsi. Šai firmai ir ļoti slikta attieksme pret klientiem, un ļoti novēloti termiņi, kas neatbilst mājas lapā ievietotajai informācijai, kā arī neiesaku no šis firmas neko iegādāties, dēļ zemās preču kvalitātes. Vienreiz šo prieku izbaudīju.

A Aivars Kļaviņš 02.08.2022

Ši ir riktīgi sūdīga firma, kas piegādā preci pa visu Latviju ar 3 mēnešu nokavēšanos un mistisko noliktavu kaut kur Latvijas malā, tā viņi di**** klientus, esiet uzmanīgi sūtot no šis firma, nervus notērēsiet vairāk, un prece atnāk nekvalitatīva ar lēto materiālu, kas izskatās, ka jau kāds būtu lietojis. Nevienam neiesaku iegādāties šis firmas preces. Ļoti slikta pieredze, ko ar vien vairāk apliecina klienti, ka šajā firmā ir kaut ko iegādājušies. Pat pieņēmēja stāsta brīnumus, ka esot piegādājuši tumša dīvāna vietā baltu, un pat neesot šim klientam šo preci samainījuši. Strādā kā 90 gados, kad varēja justies vareni. Sūdaina firma! I

S SIA U24 PRECES 09.09.2022

Paldies par jūsu viedokli, un atvainojamies, ja jūsu individuālajā gadījumā iepirkšanās mūsu interneta veikalā nebija patīkama. Preci iespēju robežās allaž cenšamies piegādāt maksimāli ātri, un pielāgojamies klienta vēlmēm attiecībā uz piegādes dienu. Jums allaž bija tiesības preci mums atgriezt, un mēs vairākkārt jums piedāvājām šo iespēju, bet jūs tam nepiekritāt. Ceram, ka turpmāk nevilcināsieties noskaidrot visu interesējošo par preces piegādes laiku un īpašībām pirms preces piegādes, un izmantosiet savas pircēja tiesības atgriezt preci, ja tā jūs neapmierina. Ar cieņu, SIA U24 PRECES

T Tatjana Mukane 29.04.2023

Я ждала кухонный комплект почти 3,5 месяца.Я обращаюсь к тем людям,которые хотят купить в этой фирме мебель. НЕ ПОКУПАЙТЕ! Во первых нужно долго ждать,когда время подходит(а на сайте указаны сроки 30-60 дней) и вы начинаете звонить на фирму,то они первые дни отвечают,но затем просто отключают телефон.Я много раз писала им на почту и написала на эстонскую фирму.У них одни обещания...Я даже уже не надеялась,что придет мебель.Но мебель пришла.Не хватает запчастей,у меня верхний шкафчик должен быть со стеклом.Главное дверцы есть,стекла нет.Мужу сегодня пришлось ехать и искать,где можно вырезать стекло,да и его как то нужно прикрепить.Это просто ужас и в некоторых местах мебель поцарапана.Я очень недовольна и всех предупреждаю...

A Aivars Kļaviņš 29.04.2023

Es arī to pārbaudīju , ka ļoti ilgi jāgaida un ļoti nekvalitatīva prece. Internetā izliktās bildes izskatās foršas, bet kad preci atved, tad ir vislielākā vilšanās. Nepērciet no šī sūda interneta veikala. Būs liela vilšanās