www.sudzibas.lv TVT Cik var?

TVT - Cik var?

Nju man pacietības mērs arī reiz ir pilns... Purvciemā jau kuro stundu neiet televīzija un visinteresantākais, ka pazvanot uz tehnisko dienestu, viņi nevis meklē vainu savās iekārtās, kas būtu tikai pašsaprotami, bet gan manā televizorā. Kad es vairs neizturēju un sāku uz viņiem lamāties, jo tā jau nav pirmā reize, kad kautkas nestrādā, viņi man ieteeica pagidīt līdz rītdienai kad varbūt atbrauks meistars un paskatīsies kas par vainu. Beigās jau kad biju skaidrojusies ar viņiem kādas piecas minūtes, pēkšņi mans televizors vairs nebija pie vainas, bet tomēr vaina esot no viņu puses. To protams viņi konstatēja, kad pazvanīja vēl pāris klienti un pasūdzējas ka nekas neiet. Bet kamēr neviens nezvanīja, tikmēr nekas nenotika. Kad pazvanju otro reizi lai precizētu kad kautkas sāks rādīt, viņi man pateica ka tad kad es zvanīju pirmo reizi es esot bijusi pirmā kas sūdzās, tāpēc man īsti nav noticējusi, ka vaina ir viņos. Es nevaru īsti saprast, kāpēc man ir jāmaksā par sniegtajiem pakalpojumiem kas ir ar pārrāvumiem vai neiet vispār???

E

L Lauris 26.10.2011

Purvciema tacu tik daudz citu piegadataju ir, lattelecom, baltkom, izzi, un vel nezin cik citu, ja sis sudigi darbojas, varbut laiks podmat par citu operatoru

J Juris 03.11.2011

Pilnīgi piekrītu tam, TVT raida ļoti sūdīgi. Raida filmu.Pēkšņi parādās uz filmas reklāma. Reklāmas laikā skaļums palielinās un sit pa ausīm. Nu vienreiz riebīgi.un kad zvani-atbild tas ir kautkas ar jūsu televizoru.

T TVT 24.11.2011

будьте бдительны расторгая договор вам на руки не дают ни каких документов через 2 года звонят с кредитной фирмы и требуют заплатить за 2010 год хотя ушли в августе 2009 (заплачено было сразу за весь год 2009)деньги уплаченные вперед не возвращают .звонишь говорят что заявления они не видят что бы начать поиск нужно приехать и написать еще одно заявление .к слову о качестве предоставляемом TVT отвратительно и нам тоже винили старый телевизор (перешли в другую фирму и о чудо все работает без сбоев)

Z zajech 02.07.2012

Zem baltcom ir pabazsts TVT lidz ar to kvalitatiu varat negaidit .

S svet1k 03.02.2013

УХОДЯ ИЗ ЭТОЙ КАНТОРЫ НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОПРОСИТЬ ДОКУМЕНТЫ О РАСТОРЖЕНИИ НА РУКИ ИНАЧЕ ПРИШЛЮТ СЧЕТ ЧЕРЕЗ ГОД И ВАМ ПРИДЕТСЯ ПЛАТИТЬ КАК НАМ