www.sudzibas.lv TV-shop 15 Ls pa kāju - tarakāni danco joprojām

TV-shop - 15 Ls pa kāju - tarakāni danco joprojām

Neticiet pēdējā laika populārai reklāmai par šādu "lielisku" produktu: unikāla elektriska ierīce, kas ģenerē frekvenci, no kuras tarakāniem, skudrām, pelēm un citiem ļaunajiem, kas bez pieraksta dzīvo jūsu mājā, kļūst tik slikta dūša, ka tie uz ātrāko pako čemodāniņus un žigliņām aizvācas! Maksā 15 Ls ar santīmiem. Nopirku, iemēģināju. Otrā dienā elektriskajā kontaktligzdā, kur bija iesprausts šitais brīnums, bija siltumā omulīgi izšķīlušās kādas 3-4 tarakānu ģimenes. Tad nu slikta dūša sametās man! Izlasīju vēlreiz pavadvēstuli - es varu atgriezt preci atpakaļ, bet tikai ar noteikumu, ka iepakojums nav bojāts. Tas gan jauki - to draņķi nekā citādi nevar iespraust kontaktā, kā vienīgi saplēšot iepakojumu.
Ja kādam kukaiņu mīlim gribas mājā daudz tarakānu, atdošu šito štruntu par velti!
Bet, ja nopietni - reklāmā apsolītajam pēc likuma jāatbilst patiesībai, un piemelot nedrīkst! Tas ir likuma pārkāpums un pircēju maldināšana. Cik x 15 Ls esat jau nopelnījuši, TV - šopisti?? Labāk vispār nepārdot sūdīgu preci, vai ne tā?

H

Ausainītis 10.10.2012

Ir tomēr vēl Latvijā lohi, kuri tic pasakām