www.sudzibas.lv TV Pateicoties TV, Radio ziņām ceļas cilvekiem depresija

TV - Pateicoties TV, Radio ziņām ceļas cilvekiem depresija

Man totali apnikushi musu zhurnalisti, kuri zinjaas to tik rada, cik pie mums ir slikti. Cilveki jau zinjas vairak negrib slegt, jo tas ir patstavigs stress, klausoties tas zinjas. Pie tam patiesibas taniis zinjaas ir labi, ja 1%. Celas cilvekiem depresija, slikts noskanojums. Cik tad var? PSRS laikos tada nebija. Cilveki mazak zinaja un bija optimistiskai. Bet, shinii gadijumaa zinjas pat nesaka patiesibu. Melo... Tak, kada starpiba: nesaka patiesibu vai nesaka neko vispar? Prieksh kam tas vajadzigs? kartejais valsts pasutijums kaa bija gadijuma ar Krievijas- Gruzijas karu? Nafig tas ir vajadzigs?? Varetu padomat, ka no ta kaut kas mainisies, ja musu TV, Radio u.c. vsiu laiku tik zinos par to, cik liela krize, cik slikti dzivot...

X

Mamma 13.01.2009

Pareizi neskaties tv labak patuse ar mums.

D Daina 15.01.2009

Sliktās ziņas ceļ reitingu labāk kā labās ziņas, uz to arī iziet tajās dažās minūtes kad stāsta kas būs ziņās pirms ziņām vinjiem ir jāiemet skatīja lūpā āķis, un kā vēl labāk to izdarīt ja ne uzspūst negatīvu sensāciju!!!

Mamma 15.01.2009

lnt ir ka slikto zinju neseji, no vinjiem ari japrasa dalja atbildibas par to kas notika doma laukuma 13 janvari. kuditaji.

Mamma 15.01.2009

visnegativakais raidijums ir- degpunkts, tada laika kad vareja but vakara pasacinja berniem, ta vieta- viss slikts, sliktaks un vissliktakais- skataties berninji un macaties.

A ally 22.04.2009

jā, tiktiešām ir apnicis tas ka tikai slikto rāda.
vai tiešām nekas nenotiek? esam tik neattīstīti ka jārāda un jāsaka viens un tas pats katru dienu?

R Reklamas 22.11.2016

Vai tas ir normāli, ka dienas laikā vairākas reizes TV kanālos reklamē prezervatīvus un lubrikantus? Laikā, kad bērni nāk no skolas un skatās TV?