www.sudzibas.lv TV lietota prece

TV - lietota prece

samaksājot par preci pašam jābrauc uz noliktavu, jāgaida 20 minūtes prece, atbraucot mājās konstatē, ka tā prece jau bijusi kādam mājās gadu vismaz, jo normāli tā nav iespējams saskrāpēt mnitoru un korpusu, bet kas ir visļaunākais, ka atzvanot uz veikalu pārdvējs atbild, ka prece ir stāvējusi jau gadu, un ko tad es vēlos nopirkt, varēju pirkt par 1000 latiem tad būtu jauna, man liekas ja es pērku veikalā man ir jāsaņem, jauna, nenoputējusi, nesaskrāpēta, un pilnā komplektācijā.visi iepakojumi saplēsti, bateriju pultij nav, sajūta tāda kā pērkot zagtu preci, ko darīt, pieprasīju lai man palūdz nodaļas vadītāju, man atbildēja, ka viņš dotajā mirklī atpūšas, tā bij darba diena 16, 00.jau tad likās savādi.neiekrītiet ar pilnu atbildību, ka šinī veikalā tiek tirgota lietota prece, bet tas nav galvenais atieksme no pārdevēja puses ir saprotama, kā man teica cik maksā tā arī sniedzam konsultācijas, ja kāds no vadības izlasīs šo rakstu varam satikties un aprunāties, jocīgi, bet es nēsu tāds viens.

S soundcheck 21.06.2010

Ja jūs pirkāt preci interneta veikalā, tad jums pilnigi noteikti ir tiesības 14 dienu laikā atgriezt šo preci veikalā bez iemesla paskaidrošanas un saņemt naudu atpakaļ. Iesaku pakonsultēties PTAC. Bet vispār, pērkot jebkādu elektropreci ir jāparbauda tās darbība un komplektācija veikalā. Ja jūs to izdarītu, šis problēmas jums tagad nebūtu.