www.sudzibas.lv Tusi Busi Alkohola reibums

Tusi busi - Alkohola reibums

Jau vairākas reizes ir nācies saskarties ar to, ka animātores ir vieglā alkohola reibumā. Par to liecina alkohola smārds, kas nāk no izelpas. Fui... Bija apkaunojoši, citu vecāku klātbūtnē. Tāda pat situācija izveidojās, izglitibas iestādes pasākumā...
Neiesaku! Tomēr bērnu pasākumā vajadzētu adekvātus izklaidētājus.

18.09.2019

Vairāk sūdzības par Tusi busi

А что вам помешало на месте решить этот вопрос? Прийти домой и опубликовать п... нь не лучше.

Дорогой изнасилованик. Хотим опубликовать жалобу на твои действия. Пришли домой, включили портативную технику, открыли интернет эксплоурер, вставили линк в браузер, набрали необходимое количество знаков для того, чтобы жалоба стала доступна для чтения, без количества звезд и лайков возможно явных размеров. Ну вот изнасилованик, читай и веди себя в разы лучше.

Стало известно, что судебные исполнители Ilga Kersteine и Daina Priedniece перед выходом решили помыть пушки и сделать начес. Вот так изнасилованнику браво!

Saivii 19.09.2019

Pilniigi normaali. Ja darbu izdara,tad kaada starpiiba kaada kuram elpa? nelieniet tik tuvu personiigajaa telpaa un buus ok.

Tu Turkey901 19.09.2019

"Jau vairākas reizes ir nācies saskarties ar to, ka animātores ir vieglā alkohola reibumā."

Tāda profesija, dara ko var, lai nomāktu depresiju un tieksmi uz suicīdu!

Kā arī, iespējams, iestādes vadītājam, ja tas vairākkārt atkārtojas, būtu jāizvērtē savi sadarbības partneri/ jāizvēlas citi?!