Tūrisma un atpūtas centrs "Plosti" - Par apkalpošanu

Lūdzu neizvēlaties precēties, svinēt pasākumus vai atpūsties Tūrisma un atpūtas centrā "Plosti", kas atrodas Kandavas novadā, Tukuma rajonā... Jo man ar manu, nu jau esošo vīru, mūsu skaistākajos, laimīgākajos brīžos - kāzās, bija šausmīgi rūgta pieredze... Plānojot kāzas, sastādot viesu sarakstu, nonācām pie problēmas - viesu (80cilvēku) izguldīšana. Izmeklējot internetā visas iespējas kur izguldīt viesus, un lai būtu tuvāk laukiem - Tukumam, mēs izvēlējāmies SIA "Plostus", bet tad... Mēs "Plostus" jau rezervējām četrus mēnešus iepriekš - viss tika atrunāts: ēšana, gultas vietas, banketu zāle, numuriņu pušķošana, utt... Viss sākās (kāzas) jau atbraucot uz turieni - galdi (kur maksājām 20 Ls no cilvēka) bija nabadzīgi, jaunlaulāto numuriņš arī nebija izpušķots un pats galvenais - mūs otrajā kāzu dienā plkst.13.00 izmeta ārā (neskatoties uz to, ka banketu zāle bija rezervēta līdz plkst.16.00), jo bija atbraukuši jau citi atpūtnieki - vārdu sakot "Plosti" gribēja ar vienu šāvienu nošaut trīs zaķus... runājot par gultas vietām, tad mājiņas bija OK, bet, piemēram, administratīvajā mājā - teica, ka izguldīt var 3 viesus, bet īstenībā tur bija 10 gultas vietas, piedevām - nekādu labierīcību, šausmīgākais mitrums un aukstums... Vēl varu pieminēt, ka rezervējot visu nosauktās cenas neatbilda patiesībai, jo kā bij jāmakšā, tā cena augšā... Uzskatu, ka tā ir negodīga naudas plēšana... Ja reiz esi solījis, tad arī izpildi vai arī atgriez naudu atpakaļ...

I

Z Zzz 22.09.2008

Zini, Iveta, tā vieta jau pirms gadiem 5 bija galīgi beigta, kur nu vēl tagad. Saprotu, ka par savu naudu vēlies atbilstošu servisu, bet tomēr pirms maksāt labāk aizbraukt un visu apskatīt! Diemžēl bildēm I-netā ticēt nevar, jo līdzīgi kā viesnīcām Turcijā, tās tika ieliktas pirms n-tiem gadiem, kamēr bode vēl pieklājīgi izskatījās.

H hmm 25.11.2008

Vai tad nu tiešām tā ir??? Esmu rīkojusi neskaitāmas kāzas, dzimšanas dienas, sporta spēles - viss ir atbilstoši bijis, nav nekādas problēmas!

L LLLL 25.11.2008

:D:D:D Nosaukums "Plosti" jau visu izssaka.

V vissok 09.04.2009

Tagad (jau vismaz 2 gadus) tur viss ir smuki izremontēts un mājas ir atjaunotas.
ļoti smuki un ērti. labierīcības bija mājiņā. bija ok. duša un wc jauna.

es pat ticu, ka jaunlaulātajiem tika pateikts, ka būs jāizvācas līdz 13.00, tikai viņi, droši vien, uzskatīja, ka viņiem tiek dotas privilēģijas, jo viņi ir jaunlaulātie.
cik es saprotu, tad banketu zāle tika īrēta līdz 16.00, nevis mājiņas.
kāpēc ir jāsaka, ka tika nošauti 2 zaķi ar 1 šāvienu??? tas taču ir normāli, ja viesu namos notiek pasākumi katru dienu...!!!

vienkārši ir cilvēki, kuriem nekad nekas nepatīk... ja jau tur bija mitrs gaiss, vai tad to nevarēja noskaidrot pirms kāzām? vai tad jaunlaulātie tur nebija aizbraukuši, lai izpētītu vietu??? un nevar piesieties viesu namam par to, ko viņi nevar mainīt - ko tad viņi var darīt lietas labā????