Tūrisma un atpūtas centrs "Plosti"

Tūrisma un atpūtas centrs "Plosti", Kandavas novads, Tukuma raj., LV - 3120 (Abavas senleja). Ļoti nepatīkamu pārsteigumu sagādaja, ka sākumā pa telefonu nosauktās cenas neatbilda patiesībai - teica, ka atvedīšot laivas atpakaļ par 20Ls (no Rendas tilta), bet, kad nonācām galā - izrādījās, ka takse ir Ls1/Km - tātad mūsu gadījumā Ls33 Uzskatu, ka tā ir negodīga naudas plēšana, ja reiz esi apsolījis, tad nedrīkst nolikt fakta priekšā! Un vēl interesanti bija tas, ka no ofisa pabrīdināja, ka laivu savācējs mēdz naudu ielikt savā kabatā - lai nedodot!Es un mani draugi vairs nekad tur neīrēsim laivas, ceru, ka tā darīs arī pārējie! CERU, KA ŠĪ MAZĀ ANTIREKLĀMA LIKS VIŅIEM IZJUST, KA NEDRĪKST NEGODĪGI PELNĪT NAUDU!

H hmm 23.05.2009

hmmm, cik zinu, viņiem ir sadarbība ar campo, un tad šajā gadījumā, campo sanāk vainīgs, vai kā???

M Maira 07.08.2009

Arī es nakšņoju "Plostos"ar palielu kompāniju.Tikai gulējām. Viss apmierināja, tikai... mājiņā bija arī ledusskapis.Gribējām tajā ielikt brokastu desas, bet... ledusskapja vads nekādi līdz kontaktam neaizsniedza...

A AgrisPētersons 16.08.2011

Nu jā, taisnība, tajā laikā apsaimniekoja Campo vai www.campo.lv vai www.laivas.lv, ar viņiem citreiz tā sanāca, bet tagad kopš CAMPO vairs nav, cenas citas un tādi pārsteigumi vairs nav. Mēs no Campo vairs SEN laivas neņemam. Plostos gan cenas tagad ir labas un arī nekādi brīnumi vairs nav pieredzēti.

1 1 16.08.2011

bee