tūrisma aģentūra Meridiāna - saistību nepildīšana

O, jā !!gribat sabojāt sev atvaļinājumu -vērsieties pie šiem !1.) maldinoša, neatbilstoša reklāma mājas lapā- nekā no tā viņi piedāvāt NESPĒJ, tie ir tikai meli, 2) ilgā gaidīšana uz atbildes sniegšanu, 3.) telefonu necelšana, e pasta nesūtīšana, pazušana no kontaktiem-ikdienas darbs šai tūrisma aģentūrai !

K

I inna 22.09.2011

Es jums piekrītu uz 100% man tā pat bija ar to Meridianu neko konkrētu tie vispār nesaka uz e-pastu neadbild, beigu beigās klausuli vispār neceļ es nevaru saprast to logiku priekš kā tie vispār strādā
Oooo jā gribetos zināt vispār ir cilvēki kuri atpūtās caur šo firmu

A Aina 30.09.2011

Sveiki,

Es sho agjentuuru jau izmantoju sen, jaatdziist, ka man vai maniem draugiem nekad nav bijushas probleemas ar sho agjentuuru. Pati esmu lidojusi jau 3 reizes caur vinjiem. Varu droshi rekomendeet!

Z zane 10.10.2011

Aizvakar rezerveeju celjojumu pie vinjiem - nekaadu probleemu!

O ooo 03.11.2011

Iepriekšējie 2 komentāri ir feiki, jo šī aģentūra tiešām sen jau normāli nedarbojas. Rakstījis noteikti pats īpašnieks.