www.sudzibas.lv Turība Kādas atsauksmes ir par Turību?

Turība - Kādas atsauksmes ir par Turību?

Sveiki!
Varbūt kads varetu pastastīt kaut ko vairak par Turību? Daži apgalvo, ka tur ir labi, bet daži saka pilnīgi pretējo... Kā tad īsti ir? Vai ir vērts iet tur mācīties?

K

H Haha:) 10.02.2009

Bakalaurus ieguvu LU, lai dabūtu papildus papīru un nevēloties lieki iespringt - maģistros aizgāju uz Turību. Nevar salīdzināt, kā man bija jāmācas LU un cik viegli gāja Turībā... Varbūt gan atkarīgs no tā, ko mācies, kā arī tā, ka maģistratūra ir jau cilvēkiem ar priekšzināšanām, lielāku dzīves pieredze... bet Turībā viss gāja bez piespiešanās...

S Shuumis 10.02.2009

runaajot par TURIIBU nebuutu tas labaakais veids kur maaciities jo peec tam kad buusi pabeidzis nekur daudz nenjems tevi. un tas baltais kakjiitis ir kurls . es pirms 4 gadiem kad maaciijos turiibaa nauda pilniigi izskiesta nemaaca ar tur neko jeedziigu. pilniigi 2 gadi izmesti. :(

V vija 27.05.2009

shuumi, tu tachu esi stulbs

B buu 26.11.2009

Skatīties uz potenciālo darbinieku pēc augstskolas, kuru tas ir pabeidzis, ir ļoti aprobežoti, tas neko labu par šo cilvēku neparāda. Ne pārāk gudru cilvēku ir visās augstskolās, es saprotu, ja skatītos vai tā ir kāda specializēta augstskola vai tml, bet vienkārši steriotipu dēļ šo skolu noliegt... pašiem smiekli nenāk? Es esmu mācījusies Turībā un ļoti gribētu padiskutēt ar cilvēku, kurš mani šī iemesla dēļ nepieņemtu darbā! Mans viedoklis par Turību - ļoti laba augstskola, gari varētu rakstīt kāpēc. Nenoliegšu - ir arī savi mīnusi, bet kam tad tādu nav!

S sanita 22.08.2010

kaa nu kurai jomai sagatavo. Piem., tursmam labi sagatavo studentus, bet jurisprudencei... nu taa...

M [email protected] 03.02.2011

Tagad mācos BA Turībā e-studijās. Esmu pilnīgi neapmierināta! Es nožēlēju kā sāku mācīties Turībā jo tika pazaudēts gan laiks gan nauda.

Ar nožēlu var noskatīties uz augšu minetiem komentāriem no Turības absolvējošiem studentiem jo viņu valoda neatbilst pieugušo cilvēku uzvedības etiķetei un acīmredzot Turība nav iemācījusi kā studentiem izteikties normāliem neapvainojušiem vārdiem.

Ja es būtu darba devējs es darītu tieši tā pat neskatoties uz to kā pati mācos Turībā ceturta kursā!

Z Zinaida 03.02.2011

Sam velikii Lenin govoril:U4itsja, u4itsja i e64o raz u4itsja!

S Sandija 27.02.2011

Uzskatu, ka ja jaunietis negrib mācīties tad arī viņš nemācās. (principā kāda jēga tad iet augstkolā?)
Bet ja grib mācīties, atd arī visu sasniegs.
Piemēram no mana skata punkta. Pašlaik mācos Rīgas Tūrisma un tirdznicības skolā. Kad pabeigšu skolu vēlos iegūt augstāko izglītību BET lieta tāda, ka tik padziļināts "tūrisms" nav nevienā citā latvijas augstkolā kā "Turībā" Tātad arī iešu uz turību, jo man jau nevajag vienkārši to parasto papīra sloksni, ka man ir augstākā izglītība. Varbūt ja aizietu uz Latvijas universitāti tad tur iemācītos pavisam kautko nevajadzīgu manai profesijai. Tāpēc arī jāiet uz Turību un jāmācās, jo tur ir visdziļāk tūrisms.
Domāju, ka viss atkarīg sno paša cilvēka.
Nejau skola ir vainīga pie tā, ka kāds nav kautko iemācijies.

L Linda 01.09.2011

Nu vispār gan jau tikai 1% nepaveicās ar izglītības atbilstību kādam uzpūtīgam darba devējam! Uzreiz jau nav jāspriež par visiem, ja tikai dažiem tā bijis... Skaties, kur sūti CV! Kreisajam kantorim vai normālai firmai! Un normālas firmas izsludina konkursus, nevis tikai ar nieka sludinājumu ss.lv nodarbojas!
-Un atcerieties Turības saukli- Ne jau skolai, bet dzīvei mācamies. Tā, ka ja nav zināšanu, tad ar diplomu nepietiks, vajag arī smadzenītes!

A Anete 28.11.2011

Mācos Turībā jur.fak. mācīties ir grūti un dārgi, bet diemžēl jāatzīst, ka diploms nav tik prestižš, kā piemēram LU ja tagad būtu jāizvēlās noteikti ietu mācīties citā augstskolā.

A Anete 28.11.2011

Slikta augstskola neejiet uz turieni nav jēgas, pati mācos zinu ko saku!!!

G Gogogogogooo 05.02.2012

Manuprāt tie, kas nav ar augstskolu apmierināti, iespējams, ir vienkārši mazliet nošāvuši greizi ar studiju izvēli...tad arī nekas nepatīk, pasniedzēji, priekšmeti..kaķis arī nepatīk :D Pasniedzēji tāpat mums Latvijā staigā no vienas augstskolas uz otru, tad domājiet, ka vienā māca sliktāk nekā otrā? Un runājot par darba devējiem- saistībā ar praksi sastapos ar daudziem, gan darbiniekiem, gan darba devējiem...un ziniet? Tieši pretēji, ja sagaidīja cilvēks, kurš pats ir beidzis Turību, tā bija vairāk kā priekšrocība man, ka šeit studēju! Cilvēks vienkārši zina līmeni, jo pats ir gājis cauri...neviens jau sev neņemtu sūdīgu darbinieku! Lūk tā!

T Tele2kliente 09.11.2012

Aprobežotie muļķi te visi, kuri izsaka viedokli, kas šajā skolā ne kāju nav spēruši!Pirmkārt, pirmais, kas mani šajā skolā uzrunāja bija viss mājīgais interjers un atmosfēra, kas citās skolās nu noteikti nav!Šeit ir tiešām forši pasniedzēji un cilvēki, kas mācās - atsaucīgi, zinoši un mācīties griboši!Šie stulbie stereotipi par skolu, interesanti, kā tas ir iespējams, ka viss te notiek tikai par naudu?-Loģiski, es samaksāju sava gada maksu un mācos, nejau es tagad eju un maksāju kādam pasniedzējam papildus, lai viņš man ieliek labu atzīmi!Un šo stereotipu 100% par "Turību" izplatīja cilvēki, ka savā mūžā nav tikuši tālāk par vidusskolu un, kas no malas noskatās, ka citi mācās un kāpj pa kaut kādām attīstības kāpnēm!Veiksmi, Jums, cilvēki, lai viss dzīvē izdodas un kļūstiet reiz gudri, ja ne izglītojoties, tad vismaz reiz aizverot savas negudrās mutes! :)))

A Annele18 26.05.2022
Biznesa augstskola Turība, Liepājas filiāle

Kādas atsauksmes par Biznesa augstskolu Turību, Liepājas filiāli?