www.sudzibas.lv Turība Kādas atsauksmes ir par Turību?

Turība - Kādas atsauksmes ir par Turību?

Sveiki!
Varbūt kads varetu pastastīt kaut ko vairak par Turību? Daži apgalvo, ka tur ir labi, bet daži saka pilnīgi pretējo... Kā tad īsti ir? Vai ir vērts iet tur mācīties?

K

I ir labs 30.07.2008

Es pastāstīšu no darba devēja puses. Tas ir tikai un vienīgi mans viedoklis. Pārlūkojot CV- noteikti pievēršu uzmanību sadaļai "izglītība", ja ir minēta augstkola "Turība" - šāds CV tiek nolikts maliņā ar domu, ja nebūs nekā labāka, tad aplūkošu variantu, cilvēks ar "Turības" izglītību, jo pieredze ir visai bēdīga - cilvēkiem trūkst izpratnes par elementārajām lietām, nerunājot jau par profesionālām iemanām. Protams, viss ir atkarīgs no paša cilvēka, cik viņš ir gatavs paņemt no tā ko dod izglītības iestāde, bet pa lielas situācija ir tieši tāda.

I ilze 30.07.2008

Esmu macijususies Turibas bakalauros un tagad studeju magistros. Esmu loti apmierinata. Viss atkarigs no personibas. Man darbs ir labs un macities Turiba patiik :)
Ilze

L Lepi 30.07.2008

Pabeidzu pirmo gadu. Esmu apmierināta ar visu. Pasniedzēji ir ļoti atsaucīgi un lekcijās labi sagatavoti. Tikai jāklausās un jāapmeklē. Viss protams atkarīgs no paša.

A Alise 30.07.2008

pabeidzu bak. un mag. viss ok
un ar darbavietam nav problemas
viss atkarigs no cilveka - gribi busi gudrs, negribi...
tagad esmu uzn. ipasnieks - un nemot darba atkal uzmanos no LU - jo ar samiem bijusas viss lielakas problemas...

I ir labs 30.07.2008

-> Mc
Tad, kad Tu būsi, pieļauju, ka nekad nebūsi darba devējs, tad arī varēsi spriest.

P PRIEKI 01.08.2008

Darba Devejs, logiski, ka pie tevis neies itin neviens gudrs, jo Latvija ir smiekligas algas, lai gan elektroenergija un resursi ir letaki, salidzinot ar Vaciju, partikas produkti palikusi dargaki nekaa tur, un musu sieru tur var par cenu, kas zemaka, neka Latvija.Kad bus Vacijas resursu cenas, tu varesi klut par senu lasitaju SIB IRIJA.Es pie tevis neietu, pat ja tu maksatu ASV vai pat Norvegijas algu.Manu diplomu aploksnu algas kultivetaji, kuri grib multilingual experienced cheap and smart+sj personeas, nekad neredzes.Tupi te, un starp citu, man ir tadi diplomi, kurus pat tavi berni nespes iegut, pat ja visu Latviju nomerdesiet bada.Belgija apkopejai ir Lv VIP vakances alga.

I ir labs 01.08.2008

-> Prieki
Nu ko tad Tu peries, ko Tu šeit Latvijā dari, ja jau Tu esi visizglītotākais cilvēks Latvijā un Tevi nekas šeit neapmierina, lūdzu, brauc projām, jo Tev jau ir viss nepieciešamais: diplomi, kursi, semināri, tikai kam Tu, tāds suns, tur esi vajadzīgs. Lūdzu, brauc prom!

L Lepi 01.08.2008

PRIEKI=Par Vāciju var spriest tikai tas kas tur dzīvo vai dzīvoja. Es nodzīvoju jau pusi mūžu tur. Tev laikam vēl atmiņā DM laiks, kur viss bija plaukumā. Tagad ir EU naudiņa un iet viss uz lejup. Tad Tev nav ne jausmas, cik ir bezdarbnieku katru gadu pieau, cik rūpnīcu taisa ciet vai notiek cilvēku samazināšana. Kuri labprat tagad strādā par to saucamo 1Eu Job.Ja kāds tagad saņem 1200Eu mēnesī tad jau tas ir ļoti labi.

T toony 01.08.2008

Es tagad domāju - kāda vecuma cilvēki šeit atstāj komentārus? Jautājums ir uzdots viens, bet sākas kaut kādas rupjības. Darba devējs pats izvēlas pēc kādiem kritērijiem pieņemt darbiniekus, bet ja kādam kas nepatīk - lai pats kļūst par darba devēju.
Par Turību varu teikt tā - ir pasniedzēji, kurus interesē viņu darbs un viņi spēj ieinteresēt. Bet lielākā daļa vienkārši maļ kā no grāmatām sausu teoriju. Jā, atkarīgs no cilvēka - var pašmācības ceļā un tad būsi dikti gudrs, bet tad jau šī mācīšanās neatšķirsies no jebkuras citas augstskolas. Vienīgais - ja gribi vienkārši dabūt diplomu, tad izbraukt ir ļoti vienkārši.

K Katrīna 02.08.2008

Liels paldies! Nju būs vien jadomā ko darīt tālāk...

H Hmm 03.08.2008

Manuprāt, ir diezgan muļķīgi par potenciālo darbinieku spriest tikai pēc tā, kādu augstskolu viņš beidzis. Ir dzirdēts, ka, ieraugot Turības diplomu, darba devējs pasaka "Uz redzi!" Jāņem vērā taču kā cilvēks strādā un cik profesionāls ir savā jomā. Ir cilvēki, kas pērk diplomus, un ir tādi, kas diplomu iegūst mācīšanās ceļā. Jā, dārgie darba devēji, ir arī tādi cilvēki, kas Turībā NEPĒRK diplomus, bet MĀCĀS! Turklāt, esmu dzirdējusi, ka Turība pēdējā laikā atgūstototies no stereotipainā izglītības pirkšanas-pārdošanas zīmoga.

A Aga 04.08.2008

Viss atkarīgs no pašiem cilvēkiem, jo mācīties labi var visur un nemācīties tāpat... LU patiešibā ir visdrausmīgākā tipa skola ko var iedomāties. Tas ir patiešām muļķīgi, skatīties uz skolas nosaukumu... Tā darba devējs pie normāliem darbiniekiem netiks nekad.. :D

J Julija 07.08.2008

Mozno smelo idti uchitsa v Turibu.
Prosto zavisit ot vashego nastroja. Jesli vi hotite uchitsa vi budete uchitsa. Skuchatj v Turibe ne pridetsa. Jesli hotite valjatj duraka i platitj dengi za peresdachu.. jestj i takoj variant. V princiope kak i v drugih vuzah.
No poskolku eto chastnoe zavedenie, to i otnoshenie k studentam zametno otlichaetsa ot gos. vuzov. Zdesj princip klient-student vsegda prav.
I ne voznikaet vpecatlenie, cto dengi kladut v karman!
Ja v etom godu zakoncila Turibu, tak cto viskazivajusj osnovivajasj na licnij opit!

A Anete 07.08.2008

par LU pilnīgi piekrītu, jo pati šogad pavasarī pa beidzu bakalauru, nu maigi sakot tie bija briesmīgākie 3 gadi manā dzīvē, tāds haoss, nesakārtotība, pasniedzēji (protams ne visi) studentu vnk nolīdzina līdz ar zemi, uzskata vnk par niecību, materiāli nekad nebija pieejami vajadzīgajā daudzumā, pēc grāmatām bija jāstāv rindās, un beigās tāpat visi nedabūja, atsaucības pilnīgi nekādas, skolai tik ir un saglabājies tikai skelets no kādreizējās labās slavas un izglītības līmeņa. Maģistros iestājos Turībā un tāpēc nezinu kā tur būs, kamer visu neizbaudīšu uz savas ādas

A austra 22.08.2008

Tikko pabeidzu 1.kursu 2.kursu nu jau mācīšos gan ar turības stipendiju, gan dosos ERASMUS apmainas programmā un iegūšu arī šo stipendiju. Attieksme no pasniedzējiem ir ļoti jauka un pretīmnākoša kā arī obligātās prakses vietas ir liels plusiņš. Manuprāt viss atkarīgs no paša, ja cilvēks kaut ko vēlas tad Turība viņam piedāvā ļoti daudz, tikkai pašam ir jādara un jāgrib. Runājot par darba atrašanu manuprāt problēmu vairs nav, vismaz mans prakses uzņēmums izteica lielu vēlmi 'ņemt mani patstāvīgā darbā!

H hma 27.08.2008

Persona, kas uzdevas par darba devēju.Tu busi bomzis, ja ta dirsīsi uz galovas saviem klientiem.Tev nav par pamatskolas inteliģences līmeņa, spriezot pēc tava stulba komentāra.
Tu aizej labak pie Kisčenko un pasaki viņam, ka tev Turība nepatīk un uz Drosības Policiju, ka tu gribi, lai latviesi brauc projām...
Tu gnīda neceri, ka visi iedzīvotāji ir tavi darbinieki, algoti darbinieki vispār... Un tu gnīda esi it ka anonīma, tapēc nevari par komentetajiem sūdzēties...nevari ...tu esi viens liels ...lohs.
Un par daudz uz hide IP un proxy neceri, kas zina, vai tik kur vajaga tevi jau nav pierakstījuši.
Es gan nekur nebraukšu, es, kad tevi (noteikti)izmetīs misene, par grašiem nopirkšu tavu mantu no tava kreditora...

H hma 27.08.2008

I dynamic Ip nenosleps tevi, tu tacu maksa par internetu, vai ne?

S Sabīne 27.11.2008

Pirms iestājos Turībā, arī biju dzirdējusi dažādas baumas, ka Turības diplomi netiek augstu vertēti u.tml. bet Turībā mācīties tiešam ir forši, gan pasniedzēji, gan kursa biedri ir pretimnākoši, izpalīdzīgi..mēs kursā esam bariņš, kas vislaik viens otram palīdz visos darbos, referatos, eksāmenos, k.d. man žēl, ka vairāk nemācījos un neiedziļinājos visā mācītajā, jo pēc darba nācu uz vakar lekcijām un spēka īsti nav..gribētos vēlreiz visu to iziet un kārtīgāk mācīties!jo mācamies jau priekš sevis nevis papīra...un forši ir ka kā iestājas tāda summa arī ir konstanta visus gadus, nepieaug summa par mācībām..

T to una 15.01.2009

Man ljoti patiik, nenozheeloju, ka iestaajos. Forshas telpas, tiirs, gaishs, kakjiitis apkaart staigaa:)
Lekcijas ir interesantas un ar pasniedzzejiem nav bijushas nekaadas probleemas. Vispaar man liekas, ka tieshaam saak mainiities viedoklis par Turiibu, bet atceros, ka man vidusskolaa vislaik boreeja, lai neeju uz turieni, jo tad nekas dziivee nebuushu..mulkjiibas!

K karimo 10.02.2009

jaa, atceros, kad vel gimnazija macijos, bija jadoma kur studeet, tad klasee mums bija panesies joks par "biznesa augstskolu TRULIIBA" :D

stereotipa speeks...

Bet tagad es tur macos un ljoti patiik! ;) Tiesaam!