Turība, BA - mācības

Nevienam neiesaku mācīties BA Turība. Ļoti negatīva attieksme pret studentiem no Anitas Emses, Rainas Vīras, Elitas Dombrovas, Ivetas Upītes un citu pasniedzēju puses. It īpaši ja esiet domājuši studēt e-studijās, tad galvassāpes garantētas visu studiju laiku.(nekvalitatīvs mācību materiāls, parasti neatbilst kursa programmai, eksāmena laika sastapsities ar pilnīgi citiem jautājumiem, kas netika mācīti, nerunajot par pašu mācību organizāciju, kad bija jagaida 6 mēneši kamēr studentam iedeva lekciju materiālu kādā priekšmetā; Turībā visiem pasniedzējiem klibo latviešu val. rakstības spējas, gramatikas zināšanas, ka būs jasēž ar vārdnīcu un jāmēgina saprast, ko pasniedzējs bija domājis.; nepamatoti tiksi apsūdzēts spiediena izdarīšanā uz pasniedzēju un plagiātismā-tas ir norma Turībā studējošajam)
Nu tad veiksmi mācībās!!!

I

R rojs2 20.03.2011

šī Inga ir viens no pasniedzēju biediem. ir tādas, kas sevi vērtē sazin cik augstu, bet patiesibā neko daudz nejēdz. iekalt gramatu nenozīmē iegūt izpratni. ir cilveki, kuriem vispar nevajag augstāko izglītību, un viņa ir viena no tādām

I inga 23.03.2011

Rojs ir izteicis savu subjektīvo viedokli, par ko viņam "cepuri nost".
Es arī izsaku savu subjektīvo viedokli uz ko man ir pilnīgas tiesības. Un katra izteikumi un komentāri nav apstrīdami. Tieši tāpēc ir izveidots šis portāls, lai būtu kur izteikties un brīdinātu cilvēkus un beigās izdarītu pareizo izvēli.

J JR 23.03.2011

Paskatījos studijau maksas. Bāc! Nav maz!!!
Bet vispār ir interesanti, kāpēc piemēram Talsos studiju maksa ir 490 Lati gadā, bet Rīgā ir 970?
Rīgā ir "rijīgāki" pasniedzēji vai kā?!

I Incis 21.09.2012

Es nepiekrītu šādam viedoklim. Pati studēju maģistratūru e-studijās. Konspektiem nav ne vainas, tikai ir jāsaprot, ka ar konspektiem nevar iegūt augstāko izglītību. E-studijas atšķiras ar to ka tas, ko dienas studenti apgūst lekcijās, mēs apgūstam šajos konspektos. Studējot klātienē arī nepietiek ar lekciju apmeklējumu un grāmatas tiek izmantotas un lasītas, lai nokārtotu pārbaudījumus un eksāmenus. Man nav gadījies neviens eksāmens, kur jautājumi neatbilst mācību vielai. Grūtāk ir nekā ejot uz lekcijām, jo sevi jāpiespiež mācīties, jo viss ir atkarīgs no paša spēkiem. Es varu teikt visu to labāko par Turību un e-studijām.

E emīls88 08.10.2012

suņu bars salasījies

K khristina 09.07.2013

Sveiki, esmu jau pabeigusi Biznesa vadības koledžu - tālmācības koledžu. Vēlējos iet studēt tālāk uz Turību. Laikam šo domu atmetīšu, jo nerada pārliecību, ka materiāli un mācību spēks ir piemēroti, lai spētu tālmācībā man sniegt kvalitatīvu izglītību. Būs jādomā kaut kas cits! Ja Biznesa vadības koledža piedāvātu arī bakalaurus, tad nedomājot turpinātu tur studijas - studiju atbalsta centrs ir ļoti atsaucīgs un mācību materiāli ir ļoti labi izstrādāti, lai paša spēkiem visu varētu saprast. Jā, bija reizes, kad kaut kas nebija līdz galam man saprotams, bet tad varēju sarunāt Skype konsultāciju ar docētājiem. Ja kāds grib mācīties tālmācības formā iesaku Biznesa vadības koledžu.