www.sudzibas.lv Turība advokāte un pasniedzeja

Turība - advokāte un pasniedzeja

Mīļie 12 tie kas pabeiguši skolu un grasas nākt uz turību juridisko fakultāti 100x iesaku silti apdomāt savus plānus. Nezinu, kā citas fakultates, bet juridiskā tiešām ir visbriesmigākas briesmas. Pasniedzēja LIENE CAKARE tas ir vislielākais ļaunuma iemiesojums.Studiju darba vadītāja vina ir briesmiga tā pati Dana Rone sieviete, kas tikai un vienīgi domā par naudu, nenāk ne kāda veidā preti studentiem ja kaut kas ne tā ka vajaga sūta pakaļ atļaujam. pret studentiem atieksme briesmīga, Vallija Ulmane liekas ka tādu vajaga trako nama iespundet un nelaist ara vairs nekad!!!!!!!!!!!!!!! pasniedzēja pārak traki šķiro studentus, atzimes liek pavisam neadekvati . es esmu apzinīgs students visu visu laikā nododu, nav parādu, bet problēmas deļ pasniedzejiem ir parāk lielasEdgarss Oļševskis- labi labs pasniedzējs, labi paskaidro, bet studentu nonicina, kā pēdejo meslu.Tiešām, es mācos vēl un nevaru vien sagaidīt kad no šis briesmigas fakultates tiksu ara,

M Mierinsh 08.06.2015

nu padomā vēlreiz, cik labs esi, ka sūta pēc atļaujām