www.sudzibas.lv Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes attieksme

Turība - Uzņēmējdarbības vadības fakultātes attieksme

Zvanot uz Turība.lv mājaslapā norādīto vadītajas numuru, paceļ kāds cits darbinieks, kas nestādas priekšā un uz jautājumu par prakses līguma sastādīšanu, ļoti nelaipnā tonī un smīnā atbild “Un ko Jūs no manis gribat?”, tad padod telefonu acīmredzot projektu vadītāja asistentei Evitai Vecgavarei, kas runā vēl bravūrīgākā un nelaipnākā tonī, sniedz asas atbildes un uz pretjautājumiem atbild dzeloši pēc kā nomet klausuli vispār.
Šajā augstskolā ir maksas studijas, vadības attieksme ir pilnīgi nepretimnākoša, informācija netiek sniegta, un komunikācija ir neadekvāta. Vai tiešām to var saukt par labāko privāto augstskolu?

13.06.2022

B Bez vārda vārds 13.06.2022

visur tā ir. izglītība tagad ir tikai peļņas ieguves veids. un līdz ar to attieksmes nemainās, vai tu maksājošs vai budžeta students. jo no kautkā viņi saņem samaksu.