Tulkotāja Santa Ozoliņa - krāpšana

Santa Ozoliņa
270191-11975
Nevienam neiesaku sadarboties ar šo "tulkotāju", viņas sludinājums parādās www.ss.lv portālā
Šī tulkotāja uzņemas tulkot tekstu, kad tulkojums gatavs, viņa pieprasa samaksāt naudu avansā. nu ok, samaksāju, bet tad viņai pēkšņi nojūk datora programma, viņa apsola atsūtīt vēlāk un beidzot pazūd un neatbild ne uz meiliem, ne uz zvaniem.
un tieši tajā dienā kad es mēģināju viņu sazvanīt un viņa neceļ klausuli, viņa publicē vēl vienu sludinājumu par tulkojumiem!!! krāpniece!

D ded 11.03.2010

kaa vispar var dot kaut ko tulkot 19 gadigam skukjim, kuram tatad pat tulka izglitibas vel nav, par pieredzi nerunajot?

S savējais 11.03.2010

Tā iet, kad grib tulkojumus pa lēto! :)) Skopais maksā divreiz! ;)

M maris 12.03.2010

Dot jau var tulkot ari taadam cilveekam, nu raksti tad iesniegumu, ka esi apkraapts, shitie jobanie kraapnieki kautkaa jaaaudzina citaadi vini iedomaajas nez ko no seviim.

F Fakts 24.03.2010

Sena patiesība : ir aitas, būs cirpēji!

L Līga 18.04.2010

Dīvaini, bet esmu izmantojusi šos pakalpojumus, viss bija kārtībā un tulkojums bija ļoti labs, pat ieteicu savai kolēģei. Varbūt tiešām skopais maksā divreiz!

E ede 19.05.2010

Santa Ozoliņa :, mani arii apmanija,
tads pats personas kods, bet talrunis nesaglabajas, gribu piezvanit.. ko vinja izdariija:

es nosutiju vinjaj anglju tekstu, vajadzeja partulkot uz latvieshu, vinja to laikam googla.translate.com ievadija un ta iztulkoja man 13 lapas :))

R rojs2 19.05.2010

tāda sīka skuķe jau nu neko nevar iztulkot...

E ede 22.05.2010

es teicu vinjai ka rasktishu iesniegumu par krpshanu nelielos apmeros, naudu vinja manatgrieza atpakalj