Tukuma bāriņtiesa - Bezatbildiba

Aizgaju uz Tukumu Bariņtiesu jo bija sūdzības par bērnu audzinašanu un psiholoĝisko iespaidošanu no mates puses, situacija nopietna bet visu ko viņi var izdarit aizbraukt parunāt ar mati un atsūtīt vēstuli ka vis kartība, un tas viņiem aizņema 10 darba dienas!
Jūs nopietni? Mēs eiropa dzivojam vai 1990 gadu sakuma! Bērns tiek psiholoġiski iespaidots, pamests pie draugiem un radiem, nez kados apstakļos un vis ir kartība!

T

Komentāri (1)

R Ritvars 30.07.2023

Kā Tukuma tā arī lielākā daļa pārējo bāreņtiesu arī “strādā”! bet nu Tukums ar savu sapuvušo, ar Laimas konfektēm uzpērkamo Dzelmi priekšgalā ir īpašs gadījums.
Es iesniedzu Ikšķiles bāriņtiesai iesniegumu par to ka bērns tiek audzināts pielietojot fiziska rakstura audzināšanu ( pēršana, morāla pazemošana utt.) no mātes puses.
Viss ko bāriņtiesa izdarija, pajautāja bērna mātei vai tā ir taisnība. Tas manuprāt ir tieši tas pats, ka, ienākt centrālcietumā un izlaist visus kas saka ka viņi nav vainīgi. 🤦🏽‍♂️. Bet pats labākais ir tas ka manuprāt bāriņtiesa latvijā ir vienīgā instance kuru NEVIENS nekontrolē. Nedz Valsts bērnu inspecija nedz arī tiešais darba devējs (pilsētas dome). Dome, neko nedara šajā sakarā, jo Domēs nestrādā pietiekami kompetenti cilvēki lai izvērtētu bāriņtiesas darbību vai bezdarbību.
Valsts bērnu inspekcija Latvijā darbojas ntos gadus, tikai neviens nezin ko tieši viņi dara, jeb kas ko viņiem paziņo, atbilde ir viena: vērsieties bariņtiesā, mēs tādus jautajumus nerisinam.
Šajā jautājumā, situācija valstī ir pilnīgā piiii. Bet nu kāda valdība tāda pārvalde🤷🏼‍♂️
Jeb kurā gadī

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes