www.sudzibas.lv Tukuma AO Slikts serviss

Tukuma AO - Slikts serviss

Labdien. Nezinu ,kur īsti vērsties BET Tukuma autobusa šoferi nav brīdināti par to , ka daudzbērnu ģimenes studenti uzrādot studentu apliecību un 3+ goda ģimenes karti iegūst 90% atlaidi braucienam! Lūdzu informēt un izglītot visus autobusa šoferus it īpaši tos kuri brauc uz mazajiem ciemiem! Personīgi es tiku padarīta par muļķi ,jo "uzbāzos" ar saviem dokumentiem autobusa šoferim! (Ceļa posms Tukums-Sēme-Zentene)
Paldies

K

Dainis 19.09.2018

Pēc manas pieredzes daudzām šādām 3+ ģimenēm vajadzēti drīzāk izsniegt ''kauna karti'' un piespiedu kārtā likt pabeigt vismaz pamatskolu uzsvaru liekot uz veselības mācību un matemātiku.

M Madriade 20.09.2018

Vajadzēti? Pēc Daiņa pieredzes 'vajadzēti' . Komatus Dainis ignorē, uzsvars nav likts uz latviešu valodu.

Valter Švabe 21.09.2018

Dainis, nerakstiet šeit muļķības par 3 PLUS ĢIMENES karti!

K Kki 20.09.2018

Kāds tam vispār sakars? Ja valsts ir pieņēmusi likumu atbalstīt daudzbērnu ģimenes ar braukšanas atvieglojumu, kāpēc to neizmantot?
Te nav nekāda sakara ar matemātiku un veselības mācību! Un ne visās ģimenēs bērni tiek taisīti neapzināti un nepabeidzot pamatskolu! Tas ir ,DAINI,steriotips un iesaku no tā atbrīvoties! Piemēram, manā ģimenē visiem ir augstākā vai vidējā izglītība un esam laimīga četru bērnu ģimene. Vēlreiz atkārtošos- ja valsts ir pieņēmusi tādu likumu,es netaisos maksāt vairāk. Paldies, ceru, ka saprati un tādus muļķīgus komentārus nerakstīsi :)

Nē, viņš noteikti nesapratīs, jo skolā mācījās tikai matemātiku un veselības mācību, un bērnu taisīšana viņam arī gājusi secen...

M Madriade 21.09.2018

Tev pluss par komentāru, nejauši nospiedu mīnus.

Valter Švabe 21.09.2018

ES arī nospiedu plusu par komentāru.

WТF 21.09.2018

Visiem mazajiem 4 bērniņiem ir augstākā vai vidējā izglītība? Tātad visiem bērņukiem jau vismaz 18 gadi? LOL

M Madriade 21.09.2018

Gudrītis.

J Jānis Vitkus 15.01.2020

Nesaprotu kas tā pa lietu kā nava uzliktas paziņojumi par to ka atkal celsies pilsētas autobusiem cena atkal Tukuma auto zog naudu no iedzīvotājiem nevar prasīt lielāku samaksu ja nava bijis izlikc paziņojums kas tā pa lietu ko Tukuma auto vēl izdomas rīta jau paprasīs jau eiro pa ceļu mīļie Tukuma iedzīvotāji nestāvēt klusu ejiet un sakiet kāpēc jūs šito visu zādzību pieļaujat